به دنبال انتشار برخی اخبار در خصوص البسه تیم‌های ملی، فدراسیون فوتبال اطلاعیه‌ای صادر کرد.
کد خبر: ۹۲۸۱۴۶
توضیحات فدراسیون فوتبال درباره لباس تیم‌های ملی

به گزارش جام جم ورزشی ، متن این اطلاعیه به این شرح است:
فدراسیون فوتبال همواره شعار اقتصاد مقاومتی را سر لوحه فعالیت های خود می داند و رییس فدراسیون نیز بارها در مصاحبه های خود عنوان داشته که این فدراسیون باید براساس صرفه و صلاح در هزینه‌ها فعالیت کند. اینکه فدراسیون تاکید دارد که برای استفاده از امکانات اردویی برای تیم های ملی باید از امکانات داخل کشور و با همکاری هیات‌های فوتبال استان‌ها برای شبیه‌سازی شرایط برای تیم های ملی استفاده کند و این اقدام را به صورت عملی و در برگزاری اردوهای تیم های ملی در البرز، مازندران و اصفهان انجام داد، نشان از اجرای عملی شعار اقتصاد مقاومتی و استفاده از امکانات داخل کشور به جای هزینه‌کرد در برگزاری اردو در سایر کشورها است.
حضور در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه برای فدراسیون و تمام مسئولان کشور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و یکی از مهمترین ملزومات مربوط به این مسابقات بحث تجهیزات و استفاده از البسه مناسب و با شرایط یکسان نسبت به رقبای تیم های ملی است.
همان‌گونه که بارها فدراسیون فوتبال تاکید کرده، تیم ملی باید در شرایط مناسب و یکسان با رقبا به میدان برود و استفاده از علم روز دنیا در تولید تجهیزات توسط برندهای مناسب داخلی و خارجی از مهمترین مسایلی است که باید مد نظر قرار گیرد و به همین دلیل فدراسیون فوتبال طی مذاکرات متعدد با شرکت جیووا ایرادات موجود در البسه که موجب تنزل کارایی ورزشکاران در میدان رقابت می شود را اعلام کرده و مسایل و مشکلات موجود را به این شرکت و نماینده آن در ایران ابلاغ کرده است.
در پایان این فدراسیون اعلام می دارد، در صورتی که شرکت جیووا و نماینده آن در ایران بتواند به تعهدات خود عمل کند، فدراسیون فوتبال نیز ملزم به پایداری در اجرای تعهدات خود خواهد بود. در غیر این صورت به هیچ وجه فرصت کوتاه باقی مانده تا شروع نخستین دیدار تیم ملی را از دست نداده و نسبت به جایگزینی برندی دیگر که ویژگی‌های استاندارد فنی و ورزشی مورد نیاز را دارا باشد، اقدام خواهد کرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
آبان
-
۰۸:۱۷ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
یعنی ملت باور كنند كه هدفتون اقتصاد مقاومتی بوده ؟؟؟ اگه اقتصاد مقاومتی شعارتون بوده چرا یه از یه برند داخلی استفاده نكردید كه حداقل دلمون نمی سوخت ؟؟ اون گزارشی كه برنامه نود در مورد لباسها پخش كرد حاكی از یه فساد دیگه تو فوتبال و در رأسش فدراسیون فوتبال بود. همه در حال بخور بخور هستند چه اتفاقی در جریانه كه فقط حقوق كارگر نباید افزایش داشته باشه اونم مطابق با نرخ تورم اونم بر اساس متن قانون نمیدونم ولی واگذارتون كردیم به خدا تا یه روزی تشت رسوایی تون از بوم بیوفته.
بی طرف
-
۰۹:۱۱ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
این فوتبالیستای ایرانی گونی بپوشن هم زیادشونه با این فوتبال بازی كردنشون. والله

نیازمندی ها