در سوژه جدید کاریکاتور عمر مومنی، فوق‌ستاره تیم ملی فوتبال پرتغال برای بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۵ کری خوانده است.
کد خبر: ۹۱۹۶۸۶
کری‌خوانی رونالدو برای مسی در زندان + کاریکاتور

به گزارش جام جم آنلاین، روز گذشته (چهارشنبه) بود که دادگاه عالی شهر بارسلونا، لیونل مسی و پدرش خورخه مسی را به‌دلیل تخلف مالیاتی به 21 ماه زندان محکوم کرد البته مسی و پدرش زندانی نمی‌شوند، زیرا طبق قوانین اسپانیا، فردی که برای اولین بار حکم زندانی برایش در نظر گرفته می‌شود، می‌تواند با پرداخت رقم جریمه تعیین‌شده به زندان نرود.

مسی به اتهام خودداری از پرداخت 4.1 میلیون یورو مالیات درآمد حاصل از فروش امتیاز استفاده تبلیغاتی از چهره‌اش، دادگاهی شده بود. مسی و پدرش خورخه متهم هستند که در فاصله سال‌های 2007 تا 2009 از پرداخت 4.1 میلیون یورو مالیات درآمدهای‌شان خودداری کرده‌اند. مهاجم آرژانتینی بارسلونا دو سال پیش این رقم را به حساب اداره مالیات اسپانیا واریز کرد، اما از اتهام تخلف مالیاتی تبرئه نشد.

در کاریکاتور جدید عمر مومنی، کاریکارتوریست معروف سایت «گل»، اوج‌گیری کریستیانو رونالدو، فوق‌ستاره تیم ملی فوتبال پرتغال را که شب گذشته یکی از ارکان اصلی پیروزی تیمش بر ولز و رسیدن به فینال یورو 2016 بود را با دردسرهایی که برای مسی اخیراً به وجود آمده در یک قاب به تصویر کشیده است. او با اشاره به حکم 21 ماه زندان مسی او را پشت میله‌های زندان به تصویر کشیده که رقیب چند سال اخیر او یعنی رونالدو با همان واژه معروف «si» خود که به معنای «آره!» است، برای فوق‌ستاره بارسلونا کری خوانده است.

منبع: تسنیم

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها