jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۱۸۱۱۵   ۱۱ تير ۱۳۹۵  |  ۱۱:۰۰

متهم سابقه داری که با استفاده از لباس فرم رانندگان فرودگاه امام اقدام به سوار کردن طعمه هایش و آزار و اذیت آنها در بیابان های اطراف پایتخت می کرد در عملیات پلیس، شناسایی و دستگیر شد.

دستگیری مرد شیطان صفت

به گزارش جام جم آنلاین، ۲۵ خرداد ۹۵ پرونده ای مبنی بر آزار و اذیت خانمی به هویت مشخص در کلانتری ۱۷۱ شهید مصطفی خمینی (ره) تشکیل و به دستور شعبه پنجم دادگاه کیفری یک تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه نهم پلییس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

اظهارات شاکی پرونده

شاکی پرونده پس از حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ساعت ۱۶ از پاسگاه نعت آباد به مقصد باقرشهر، به عنوان مسافر سوار یک دستگاه خودرو پرشیا سفید رنگ شدم که راننده آن فردی حدودا ۴۰ ساله و ملبس به لباس فرم روشن! بود که در بین راه از مسیر اصلی خارج شد. چندین بار قصد خارج شدن از ماشین را داشتم اما درب های عقب ماشین قفل شده بود تا نهایتا راننده خودرو مرا به بیابان های اطراف برد؛ با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و سپس در بیابان رهایم کرد و از محل متواری شد .

تحقیقات پلیسی

در تحقیقات از شاکیه، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که وی موفق به خاطر سپردن قسمتی از شماره های پلاک خودرو پژو پرشیا سفید رنگ شده که با بهره گیری از همین اطلاعات اندک، کارآگاهان موفق به شناسایی دقیق خودرو پرشیا سفید رنگ مورد نظر و در ادامه هویت مالک آن بنام حمیدرضا (متولد ۱۳۵۵) شدند .

با شناسایی حمیدرضا و بررسی سوابق موجود از مجرمین سابقه دار در پلیس آگاهی، بلافاصله وی به عنوان یکی از مجرمین سابقه دار پلیس آگاهی مورد شناسایی قرار گرفت ؛ بررسی سوابق حمیدرضا حکایت از آن داشت که او در سال های ۹۳ و ۹۴ نیز دو بار توسط اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر و روانه زندان شده است .

دستگیری متهم

با شناسایی دقیق تصویر حمیدرضا توسط شاکی پرونده، کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی با شناسایی محل سکونت وی در شهرستان اسلامشهر - شهرک واوان به این محل اعزام و طی یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری متهم شدند.

حمیدرضا پس از مواجه حضوری با شاکیه، صراحتا به ارتکاب جرم خود اعتراف و در خصوص لباس فرم مورد اشاره توسط شاکیه نیز عنوان داشت که این لباس مربوط به رانندگان فرودگاه است.

سرهنگ کارآگاه حسین زارع رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، گفت: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که متهم فاقد هرگونه سابقه کار رسمی و یا استخدام تحت عنوان راننده خطوط فرودگاهی است ضمن آنکه خودروهای مورد استفاده در خطوط فرودگاهی تهران نیز از نوع خودرو پرشیا نبوده و علاوه بر آن، تمامی خودروهای ویژه فرودگاه نیز دارای آرم و نشان مشخص هستند در حالیکه در خوردو توقیف شده از متهم، هیچکدام از این موارد وجود نداشته و صرفا یک خودرو شخصی بوده است. متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کاراگاهان اداره آگاهی قرار دارد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
امیر
-
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۱
سوال این است كه چرا متهمی كه سال 94 روانه زندان شده و الان آزاد شده دوباره مرتكب خلاف شده است و آیا تضمینی وجود دارد كه اگر مجددا روانه زندان شود و دوباره آزاد شود مجددا اقدام شوم دیگری مرتكب نشود ؟به نظرم راهكار بنیادی و در عین حال اجرایی لازم است.
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۱
سلام فقط اعدام چاره كار این الماس اگر خواهان امنیتی هستی
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۱
خوب همین میشه دیگه,امسال هم ولش میكنن سال بعد میگن سال ۹۵زندان بوده
۰
۰
سیمین
-
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۱
خیلی متاسفم كه در خبر حوادث افغانها نه تنها به ایرانی ها بلكه به خارجیهای گردشكر هم تجاوز میكنند.
فكری باید بشه از طرف مسولین برای امنیت مردم و به ویژه خانمها.
۰
۰
علی
-
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۱
اینگونه جانوران را فقط باید به جوخه اعدام سپرد
۰
۰
علیرضا
-
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
دو روز دیگه میاد بیرون دوباره سال96 دستگیر میشه. چه بازی جالبی
۰
۰
هموطن
-
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
مالتو مواظب باش همسایه را دزد نكن ... مگر مرض داشتی شخصی سوار شی ... تا حدودی هم هم خودش مقصر است
سلام
-
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
این آقای شیطان صفتی كه میگید متولد 1355 می باشد، آیا متأهل می باشد یاخیر؟
۰
۰
سلام
-
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
سلام.نظرات را گلچین نكنید.
۰
۰
سلیمی
-
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
آیا همسر و فرزند داشته؟ یا خیر؟ متولد 1355؟
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۳
نامرد مگه خودت ناموس نداشتی
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر