jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۱۴۶۰۰   ۲۹ خرداد ۱۳۹۵  |  ۱۸:۰۵

منابع آگاه از قریب الوقوع بودن اجرای نقشه سفیر عربستان برای فراری دادن زندانیان تروریستی از زندانی واقع در شهر الناصریه خبر دادند.

تلاش سفیر عربستان در عراق برای فراری دادن زندانیان

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از الحره حدث، منابع آگاه در همین زمینه اعلام کردند که «ثامر السبهان» سفیر عربستان در عراق نقشه ای برای فراری دادن زندانیان تروریست در زندان الحوت واقع در الناصریه طراحی کرده است و مستنداتی در دست دارند که نشان می دهد ساعت صفر اجرای نقشه السبهان نزدیک شده است.

این منابع آگاه همچنین افزودند: دستگاه های اطلاعاتی سعودی موفق شدند که شماری از زندانیان را از زندان های تکریت فراری دهند و همچنین عملیات زندان ابوغریب نیز آخرین اقدام در این راستا بود. به علاوه سفیر سعودی این بار مسئولیت فراری دادن زندانیان از زندان الحوت را برعهده گرفته و ساعت صفر اجرای آن نزدیک است.

به گزارش شبکه سومریه نیوز، رهبر جریان صدر عراق در سخنانی حضور سفیر عربستان سعودی در زندان مرکزی الناصریه را محکوم کرد.

بر اساس این گزارش «مقتدا صدر» رهبر جریان صدر عراق در سخنانی در این رابطه اظهار داشت: «ثامر السبهان» سفیر عربستان در عراق حق ندارد که از زندان مرکزی الناصریه بازدید کند.

وی در ادامه سخنان خود در این راستا افزود: مداخله کشورهای همسایه در پرونده زندانیان قابل پذیرش نیست.

منبع:مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها