jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۱۱۷۰۴   ۱۹ خرداد ۱۳۹۵  |  ۱۴:۱۴

تیم‌ ملی فوتبال ایران تیرماه امسال در کمپ تیم‌های ملی ارمنستان اردو می‌زند.

تیم‌ ملی ایران در کمپ تیم‌های ملی ارمنستان اردو می‌زند

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتبال ایران قرار است 30 خرداد ماه امسال برای برپایی اردویی تدارکاتی راهی ارمنستان شود تا کمپی را در شهر ایروان، پایتخت این کشور برگزار کند.

این اردو به مدت 10 روز برگزار می‌شود و ظاهرا هزینه تمام شده برای این اردو کمتر از اردوهای مشابه بوده ضمن اینکه شاگردان کی‌روش در این مدت در کمپ تیم‌های ملی ارمنستان به تمرین پرداخته و می‌توانند از تمام امکانات تمرینی این کمپ استفاده لازم را ببرند.

همچنین به دلیل اینکه زمان این اردو با روزهای فیفا مطابقت ندارد، فقط بازیکنان داخلی به اردوی بعدی دعوت شده و از حضور لژیونرها و بازیکنان ایرانی شاغل در کشورهای خارجی در این اردو خبری نخواهد بود.

طبق برنامه قرار است 29 خرداد 23 بازیکن دعوت شده به اردو دعوت شوند و کاروان تیم ملی 30 خرداد راهی ارمنستان شود.

همچنین کادرفنی برای این اردوی تدارکاتی چند دیدار تدراکاتی سبک با تیم‌های باشگاهی ارمنستان را درنظر گرفته که البته هنوز این دیدارها نهایی نشده است.

تیم ملی پس از برگزاری این اردو روز 9 تیر به ایران بازگشته و سپس ملی پوشان برای برگزاری اردوی بعدی روز 12 یا 14 تیر راهی اتریش خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها