jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۱۱۵۴۱   ۱۹ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در تشریح ویژه‌برنامه‌های این سازمان در ایام ماه مبارک رمضان گفت: در ماه‌های گذشته نیازمندان و یک سری از محلات فقیرنشین یا به عبارتی کلونی‌های خانواده‌های فقیر در تهران شناسایی شده‌اند و ما پیش‌بینی کرده‌ایم در این کلونی‌های آسیب که مختصات آنها به طور کامل در نقشه آمایش فقر تهران نشسته است، سفره‌های افطاری را با مشارکت خیرین و حضور فیزیکی این افراد پهن کنیم.

به گزارش شهرنوشت، فرزاد هوشیار پارسیان، ارتباط با کانون‌ها و سازمان‌های مردم نهاد محلی را از دیگر روش‌های کمک‌رسانی به محلات فقیرنشین معرفی و بیان کرد: مدیریت شهری به منظور دسترسی افراد نیازمند به سفره‌های افطاری 20 کانتر «یه لقمه مهربونی» را در فروشگاه‌های شهروند و برخی ایستگاه‌های مترو مستقر کرده است. شهروندان نیز با مشارکت در این طرح و پرداخت هزینه بسته‌های افطاری می‌توانند در برنامه حمایت از نیازمندان نقش ایفا کنند. وی گفت: علاوه بر این، شهروندان از طریق سامانه 4379 می‌توانند تقاضای خود را برای خرید هر بسته افطاری به مبلغ ده هزار تومان اعلام کنند و در کنار نیازمندان بر سر سفره افطار بنشینند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر