jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۶۳۳۶ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۲۳:۳۲

وزارت دفاع عراق اعلام کرد که در عملیات امروز ارتش این کشور علیه گروه تروریستی داعش در شمال و شمال غرب این کشور ۱۲۲ تن از تروریست‌ها کشته شدند و ۱۴ روستا در مسیری به طول ۳۲ کیلومتر آزاد شد.

هلاکت 122 داعشی در حمله امروز ارتش عراق

به گزارش جام جم آنلاین، وزارت دفاع عراق اعلام کرد در حملات امروز ارتش این کشور علیه گروه تروریستی داعش در استان الانبار 122 تن از آنها کشته و 14 خودروی بمب‌گذاری شده آنها منهدم شد.

بر اساس این گزارش، نیروی هوایی عراق مواضع گروه تروریستی داعش را در دو استان صلاح الدین و الانبار واقع در شمال و شمال غربی عراق هدف قرار داد که بر اثر آن تعدادی خودروی متعلق به تروریست‌ها منهدم شد.

همچنین نیروهای موسوم به «عملیات جزیره» و لشکر هفتم پیاده و نیروهای عشایر توانستند مناطقی در خط ساحلی فرات حد فاصل ناحیه البغدادی تا منطقه الحقلانیه واقع در شهرستان حدیثه در غرب الانبار به طول 32 کیلومتر را آزاد کنند و همچنین 14 روستا در این مسیر آزاد شد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر