jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۹۰۶ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پرونده انضباطی مهدی رحمتی در آستانه فینال جام حذفی به نظر می‌رسد جنجال‌ساز شود. حالا حتی پرسپولیسی‌ها هم وارد گود شده‌اند و به انتقاد از کمیته انضباطی پرداخته‌اند. کریم باقری مربی قرمزها در این باره می‌گوید: «چطور است که برای پرسپولیس در لحظه رای صادر می‌کنند اما برای دیگران نه؟»

در فصل تمام شده لیگ برتر، سوشا مکانی دروازه‌بان پرسپولیس جزو بازیکنانی بود که با محرومیت‌هایی از سوی کمیته انضباطی روبه‌رو شد و از قضا یکی از این محرومیت‌ها در لیگ برتر بود، اما سوشا در حذفی بیرون ماند. این دقیقا در تناقض با حرف‌هایی است که دیروز حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی درباره محرومیت رحمتی زد. او گفت: «محرومیت دوجلسه‌ای کاپیتان استقلال، تنها در لیگ برتر اجرا می‌شود و ربطی به فینال حذفی ندارد.» ، اما بد نیست بدانید امسال و در بازی معروف نیمه‌نهایی حذفی بین ذوب‌آهن و پرسپولیس، مکانی به دلیل بی‌انضباطی در لیگ برتر محروم بود. در واقع محرومیت او به حذفی هم تسری پیدا کرد و این بازیکن نتوانست برای قرمزها به میدان برود.

در هر صورت، حالا پرونده رحمتی زمینه‌ساز جنجالی دیگر شده است. منابع موثق خبری در فدراسیون فوتبال فاش کردند، افشارزاده به محض اطلاع از رای صادره و پیش از اعلام آن، بسرعت سراغ تاج رفت تا آن را تعدیل کند.

سعید آذری مدیرعامل ذوب‌آهن هم با انتقاد از این تصمیم می‌گوید: «این رفتارها درست نیست. اگر بازیکن محروم شده، قوانین من در آوردی صادر نکنند و محرومیت او را به لیگ برتر سال بعد ارجاع دهند. طبق قانون بازیکن در هر مسابقه‌ای محروم شود، در اولین بازی رسمی بعدی محروم است.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر