jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۸۵۹ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

نشست گروه تماس بین‌المللی سوریه دیروز در وین آغاز به کار کرد.

فرانک والتر اشتاین مایر، وزیر خارجه آلمان هدف از این گفت‌وگوها را ایجاد آتش‌بس با ابزار سیاسی و کمک به مردم تحت محاصره سوریه اعلام کرد.

به نوشته رویترز، نشست برای یافتن راه حل سیاسی در سوریه در حالی است که نیروهای امنیتی سوریه خبر از کشف یک محموله سلاح‌های ساخت آمریکا و رژیم صهیونیستی در حومه استان السویدا دادند.

این منابع روز سه شنبه یک محموله که شامل 200 کیلو‌گرم مواد منفجره و 32 مین ساخت رژیم صهیونیستی و آمریکا و نیز موشک‌های تاو و انواع خمپاره را حومه استان السویداء کشف کردند. خودروی حامل این مهمات نظامی از حومه شرقی درعا در جنوب سوریه در مرزهای اردن به سمت گروه‌های تروریستی در منطقه البادیه شرقی در حرکت بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر