jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۸۵۷ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

نخست‌وزیر لبنان نسبت به بهره‌برداری نامناسب از تحریم‌های آمریکا که منابع مالی حزب‌الله را هدف قرار داده، هشدار داد.

به نوشته روزنامه السفیر، تمام سلام در این رابطه گفت: باید این پرونده را از منافع سیاسی و تبلیغات رسانه‌ای و سیاسی دور نگه داشت؛ چراکه پرونده بسیار مهم و حساسی است و شرایط مشخصی دارد.

ما این مساله را با وزیر دارایی و رئیس بانک مرکزی لبنان بررسی می‌کنیم. اوضاع همچنان تحت کنترل است، اما تا به این لحظه هیچ‌گونه تغییری در رابطه با این پرونده ایجاد نشده است. قانون منع حمایت مالی بین‌المللی از حزب‌الله که دسامبر 2015 با آن موافقت شد، به اعمال تحریم‌هایی علیه کسانی تهدید می‌کند که از حزب‌الله حمایت مالی مهمی به‌عمل می‌آورند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر