jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۰۵۸۳۰ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۹:۱۴

سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی از اوایل هفته آینده به کشور خبر داد و احتمال وقوع صاعقه و سیلاب ناگهانی و موقت در این شرایط بویژه در مناطق کوهستانی و دره‌های پر شیب را بسیار زیاد دانست.

ورود سامانه بارشی از اوایل هفته آینده

به گزارش جام جم آنلاین، مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هوا‌شناسی با اشاره به ورزش باد با سرعت ۱۰-۱۵ متر در ثانیه در تهران در روزهای سه شنبه و چهارشنبه، گفت: از بعدازظهر امروز شاهد رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، شمال اردبیل، ارتفاعات سمنان، شمال خراسان رضوی، شرق خراسان شمالی خواهیم بود.

احد وظیفه با بیان اینکه برای فردا رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت در برخی استان‌ها پیش بینی می‌شود، گفت: همچنین احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه‌ها و مسیل‌ها در شمال آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، ارتفاعات سمنان، شمال خراسان رضوی، شرق خراسان شمالی و وزش باد شدید در اردبیل و پاره‌ای نقاط گیلان وجود دارد.

وی اضافه کرد: برای روز پنج شنبه رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت در کردستان، زنجان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، قزوین، البرز، تهران، شمال سمنان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، ارتفاعات کرمان؛ وزش باد شدید در اردبیل و پاره‌ای نقاط گیلان پیش بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هوا‌شناسی از ورود سامانه بارشی از اوایل هفته آینده به کشور خبر داد و گفت: وقوع صاعقه و سیلاب ناگهانی و موقت در این شرایط بویژه در مناطق کوهستانی و دره‌های پر شیب بسیار زیاد است، برای جلوگیری از برخورد صاعقه باید جوانب احتیاط در نظر گرفته شود.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر