jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۵۴۴ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

اختتامیه دومین دوره جشنواره‌های رسانه‌های شهری درحالی به کار خود پایان داد که خبرنگار گروه جامعه روزنامه جام‌جم به عنوان خبرنگار برگزیده در بخش گفت‌وگو معرفی شد.

به گزارش جام‌جم، در مراسم اختتامیه این جشنواره که دیروز و همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور شهردار تهران، جمعی از اعضای شورای شهر پایتخت و مدیران ارشد شهری در بوستان گفت‌وگو برگزار شد، مهدی آیینی، خبرنگار گروه اجتماعی در بخش گفت‌وگو موفق به کسب عنوان خبرنگار برگزیده شد و با تندیس جشنواره، لوح سپاس و جایزه نقدی مورد قدردانی قرار گرفت.

در دومین دوره از جشنواره‌های رسانه‌های شهری 16 داور بیش از 7000 اثر را در محورهای مختلف با موضوعات شهر و فرهنگ، زیست شهری، سبک زندگی، اخلاق و حقوق شهروندی، شهر و نشانه‌های فرهنگ ایرانی ـ اسلامی، شهر و خدمات شهری، حمل و نقل عمومی و ارتقای فرهنگ بهداشت اجتماعی مورد بررسی قرار دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر