jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۵۳۳ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

براساس آخرین اطلاعات واصله، مسئولان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی برای پرداخت حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح قول مساعدت داده‌اند.

به گزارش فارس، روز گذشته انتشار خبر تامین نشدن اعتبار پرداخت حقوق اردیبهشت بازنشستگان نیروهای مسلح ـ که در قالب یک پیامک اطلاع‌رسانی شده بود ـ بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی و رسانه‌های ارتباط جمعی داشت و بازنشستگان نیروهای مسلح در تماس‌های تلفنی خود با سازمان، نارضایتی و دغدغه‌هایشان را ابراز کردند.

سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در حدود دو سال گذشته و براساس میثاق و پیمان خود با بازنشستگان، سعی کرده حقوق مشترکانش را با وجود تمام ناملایمات و مشکلات، قبل از پایان هرماه به حسابشان واریز کند.

مسئولان سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح امیدوارند اعتبار حقوق اردیبهشت امسال نیز کمافی‌السابق و با کمک و مساعدت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور تامین و دغدغه‌های بازنشستگان نیروهای مسلح که حافظان کیان و امنیت ملی کشور در دوران دفاع مقدس محسوب می‌شوند، در اسرع وقت برطرف شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر