jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۴۳۴ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پس از آغاز تحقیقات درباره ادعای آزار جنسی مطرح شده علیه معاون پیشین رئیس پارلمان فرانسه، 17 نفر از وزرای سابق زن در این کشور با انتشار بیانیه مشترکی اعلام کردند دیگر در مقابل آزارهای جنسی در عرصه سیاسی سکوت نخواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، در میان این وزرا نام کریستین لاگارد رئیس فعلی صندوق‌بین‌المللی پول، روزلین بشلو وزیر پیشین سلامت و سیسل دوفلو، وزیر شهرسازی دیده می‌شود که در بیانیه‌ای در هفته‌نامه «ژورنال‌ دو دیمانش» اعلام کردند: ما همه انواع آزارهای جنسی، برخوردهای تبعیض‌آمیز و رفتارهای نامناسب سیستماتیک را به طور قطع محکوم می‌کنیم.

در این بیانیه از همه گروه‌ها و احزاب سیاسی فرانسه خواسته شده است با انجام تحقیقات دریابند که تاکنون موارد آزار جنسی زنان در میان کارکنان آنان اتفاق افتاده است یا خیر و درصورت وجود چنین مواردی، قربانیان را تشویق کنند با بیان کردن داستان‌های‌شان، کمک کنند عدالت درباره متهمان
اجرا شود. /
جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر