jamejamonline
فرهنگی عمومی کد خبر: ۹۰۵۴۰۶ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۹:۵۷

«مجتبی فردفانی» نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با کسب رتبه نخست این رقابت‌ها، حافظ برتر جهان اسلام شد.

قاری ایرانی حافظ برتر جهان اسلام شد

به گزارش جام جم آنلاین، «مجتبی فردفانی» نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از میان 6 حافظ دیگر راه‌یافته به مرحله نهایی این رقابت‌ها موفق به کسب رتبه نخست شد.

نمایبندگان مصر و استرالیا نیز به ترتیب مقام‌های دوم و سوم این رقابت‌ها کسب کردند.

فردفانی متولد 1370 از شهرستان گراش استان فارس است که در مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) شهرستان استهبان در یک سال کل قرآن کریم را حفظ کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر