jamejamonline
فرهنگی عمومی کد خبر: ۹۰۵۴۰۶ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۹:۵۷

«مجتبی فردفانی» نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با کسب رتبه نخست این رقابت‌ها، حافظ برتر جهان اسلام شد.

قاری ایرانی حافظ برتر جهان اسلام شد

به گزارش جام جم آنلاین، «مجتبی فردفانی» نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از میان 6 حافظ دیگر راه‌یافته به مرحله نهایی این رقابت‌ها موفق به کسب رتبه نخست شد.

نمایبندگان مصر و استرالیا نیز به ترتیب مقام‌های دوم و سوم این رقابت‌ها کسب کردند.

فردفانی متولد 1370 از شهرستان گراش استان فارس است که در مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) شهرستان استهبان در یک سال کل قرآن کریم را حفظ کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر