jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۰۵۲۱۰ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۹:۰۳

جان تری از چلسی رفتنی شد. هواداران چلسی به همین دلیل بدرقه باشکوهی از او به عمل آوردند.

قدردانی هواداران چلسی از کاپیتان تری +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، هر چند گفته می شود که جان تری یک فصل دیگر در چلسی می ماند اما رسانه های انگلیسی اعلام کردند او آخرین بار تیمش را همراهی کرد. روز گذشته چلسی مقابل لسترسیتی قرار گرفت و هواداران چلسی نیز کاپیتان خود را بدرقه کردند. او برای هواداران سخنرانی کرد و روی دست هم تیمی هایش نیز بالا و پایین رفت.

همانطور که چند ماه قبل اعلام شده بود، قرارداد جان تری با این باشگاه تمدید نخواهد شد و او بعد از 18 سال، از آبی ها جدا می شود. البته گفته می شود به او پیشنهادی برای برعهده گرفتن پستی در این باشگاه شده اما او هنوز به آن پاسخ نداده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر