jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۰۴۹۴۶ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۵:۳۰

بانوان تفنگدار ایران دررشته درازکش تورنمنت هانوفر آلمان در جایگاه سوم ایستادند.

بانوان المپیکی ایران به مدال برنز تیمی تفنگ درازکش رسیدند

به گزارش جام جم ورزشی ، در ادامه رقابت های تیراندازی هانوفر تیم تفنگ درازکش بانوان توانست مدال برنز تیمی این رقابت ها را از آن خود کند. در این رقابت‌ها که با حضور ۶۰ ورزشکار در سرمای شدید هانوفر برگزار شد تیم های سوییس و آلمان در جایگاه اول و دوم ایستادند. تیم بانوان ایران با ترکیب ۳ المپیکی، الهه احمدی، مه لقا جام بزرگ و نجمه خدمتی در رقابت‌ها حاضر شد. احمدی تیرانداز در جایگاه نهم قرار گرفت و بهترین جایگاه را در بین نمایندگان ایران بدست آورد. جام بزرگ و خدمتی نیز به ترتیب در جایگاه شانزدهم و نوزدهم قرار گرفتند.

بانوان تیرانداز تا به این لحظه ۲ مدال طلا(یک تیمی و یک انفرادی )، ۱ نقره (انفرادی) و ۲ برنز(تیمی) برای ایران به ارمغان آورده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر