jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۰۴۵۸۷ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۷:۰۴

روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری درباره کلاهبرداری سودجویان با غصب عناوین نهاد ریاست جمهوری هشدار داد.

هشدار درباره کلاهبرداری سودجویان با غصب عناوین نهاد ریاست جمهوری

به گزارش جام جم آنلاین، روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری از شهروندان خواست در برابر اقدامات فریبکارانه افراد سودجویی که می کوشند با غصب و سوء استفاده از عناوین نهاد ریاست جمهوری، رییس جمهور و مقامهای عالی نهاد، کلاهبرداری کنند؛ هشیار باشند و موارد مشکوک را برای رسیدگی به مراجع قانونی و انتظامی منتقل نمایند.

در این اطلاعیه با تشریح شگردهای مورد استفاده افراد کلاهبردار و سودجو عنوان شده که " تماس با مدیران کانون های بازنشستگی و دستگاه های حمایتی و خیریه و انتساب خود به نهاد و اخذ لیست افراد تحت پوشش به بهانه پرداخت تسهیلات بلاعوض و تماس با افراد لیست مذکور و کلاهبرداری از آنان، ارسال پیامک جعلی تحت عنوان برنده شدن در مسابقات قرعه کشی، جعل امضای مقامهای عالی نهاد و یا سر برگ ریاست جمهوری برای استخدام و یا ارتقاء شغلی در دستگاه های اجرایی و کلاهبرداری از خیرین از طریق تماس و تقلید صدای مقام های عالی نهاد به بهانه کمک به آزادی زندانیان مستحق" از جمله این شگردها است.

روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری در این اطلاعیه بار دیگر از هموطنان عزیز درخواست نموده است که قبل از هرگونه اقدامی در ارتباط با این کلاهبرداران، موارد مشکوک برای رسیدگی به اطلاع مراجع قانونی و انتظامی رسانده شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر