jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۴۵۲۶ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۳:۵۴

یک پزشک خانواده در عربستان سعودی ویدیوئی منتشر کرده که در آن توصیه هایی به مردان برای کتک زدن همسرانشان ارائه داد.

توصیه‌های پزشک سعودی به مردان برای کتک زدن همسر!

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از روزنامه اینیپندنت، چاپ لندن، "خالد الثقابی" در این ویدیوی آموزشی که در اوایل سال تهیه شد، و موسسه پژوهش رسانه های خاور میانه در واشنگتن آن را ماه گذشته ترجمه و منتشر کرد، می گوید که هدف از کتک زدن همسر ادب کردن است، نه خالی کردن خشم!

وی در ادامه تاکید می کند که البته شرایط برای چنین کاری باید رعایت شود. نباید ترکه، سربند یا یک شیء تیز به کار رود، بلکه باید از یک سیخ پاک کردن دندان یا دستمال استفاده شود!

این پزشک سعودی با این توضیح که هدف فقط این است زن احساس کند با شوهرش درست رفتار نکرده است، یادآوری می کند که شوهر پیش از کتک زدن زن خود، باید حقوق و وظایفش را به او گوشزد کند.

در مورد دلایل اصلی که یک مرد ممکن است همسرش را کتک بزند، او می گوید، نخست با بگو مگو بین زن و شوهر آغاز می شود؛متاسفانه، بعضی از زنان می خواهند یک زندگی برابر با شوهر داشته باشند. این مشکل بسیار بزرگی است!

به عقیده او، اشتباهاتی است که زنان مرتکب می شوند و ممکن است موجب شود شوهرانشان آنها را کتک بزنند، دلیل دیگری برای این کار است.

به گفته خالد الثقابی برخی از زنان، عمدا شوهران خود را تحریک می کنند که آنها را کتک بزنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر