jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۹۰۴۵۰۹   ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۲:۳۱

عضو کمیته 3+7 نفره منتخبان اصولگرا در مورد احتمال ریاست لاریجانی برفراکسیون متبوعش گفت: هنوز در این رابطه بحثی صورت نگرفته است اما بعید به نظر می رسد که رییس مجلس و رییس فراکسیون اصولگرایان یک نفر باشد.

دعوت همزمان فراکسیون اصولگرایان و اصلاح طلبان از منتخبان مستقل مجلس دهم

حمید رضا فولادگر در گفت و گو با خبرنگار جام جم آنلاین، با اشاره به اینکه طی روزهای آینده جلسه فراکسیون فراگیر اصولگرایان و مستقلین برگزار خواهد شد گفت: این نشست شامل تمام سلایق اصولگرایی و مستقلین خواهد بود.

وی ادامه داد: در این جلسه در مورد هیئت رییسه مجلس تصمیم گیری خواهد شد و اگر به نتیجه ای نرسیم احتمالاجلسه بعدی هم برگزار خواهد شد.

فولادگر انتخاب هیئت رییسه مجلس را اولویت اصلی این فراکسیون عنوان کرد و افزود: در مورد هیئت رییسه خود فراکسیون و نامگذاری آن در فرصت های بعدی اقدام می شود.

این عضو کمیته 3+7 نفره منتخبان اصولگرا، در مورد احتمال ریاست آقای لاریجانی برفراکسیون متبوعش گفت: هنوز در این رابطه بحثی صورت نگرفته است اما بعید به نظر می رسد که رییس مجلس و رییس فراکسیون فراگیر اصولگرایان یک نفر باشد.

نماینده مردم اصفهان همچنین درباره نام فراکسیون فراگیر اصولگرایان گفت: اسامی و پیشنهادات بسیاری در این رابطه مطرح است اما هنوز جمع بندی در این رابطه صورت نگرفته است.

محمد صادقی،منتخب مردم تهران و عضو فراکسیون امید نیز در گفت و گو با خبرنگار جام جم آنلاین، با اشاره به اینکه نشست بعدی فراکسیون امید روز سه شنبه 28 اردیبشهت برگزار می شود گفت: تصویب اساسنامه فراکسیون و انتخاب هیئت رییسه فراکسیون دو دستورکار اصلی نشست خواهد بود.

وی ادامه داد: قاعدتا در این نشست آقای عارف به عنوان رییس فراکسیون امید انتخاب خواهد شد اما در هر صورت برای انتخاب رییس فراکسیون رای گیری می شود و در ضمن مباحثی نیز در خصوص هیئت رییسه مجلس نیز مطرح می شود.

منتخب مردم تهران در مجلس دهم اظهار داشت: برای این نشست به جز اعضای فراکسیون امید از مستقلانی که تمایل به عضویت در این فراکسیون دارند نیز دعوت خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پنهان‌ کاری خرابکاری‌ های اقتصادی

پنهان‌ کاری خرابکاری‌ های اقتصادی

فایل صوتی بیش از سه‌ساعته منتشر شده از مصاحبه دکتر ظریف دو وجه دارد که عمدتا پرداختن به وجه نخست آن موجب غفلت از وجه دوم شده، در حالی که وجه دوم این ماجرا مهم‌تر است.

دیپلماسی انقلابی

دیپلماسی انقلابی

در صحبت‌های رهبر معظم انقلاب چند نکته محوری وجود داشت؛ یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه داشت این است که سیاست‌های‌کلان کشور را شورای امنیت ملی تصویب می‌کند و وزارت‌خارجه هم مجری این سیاست‌هاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر