jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۴۴۸۷   ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۲:۴۱

سخنگوی کاخ سفید گفت: هیچ هواپیمای آمریکایی یا دیگر کشورهای ائتلاف در زمان کشته شدن بدرالدین در منطقه حضور نداشت.

ادامه واکنش ها به ترور فرمانده ارشد حزب الله/ آمریکا: کار ما نبود

به گزارش جام جم آنلاین ، جاش ارنست در نشست خبری در جواب به سوال خبرنگاری درباره واکنش دولت آمریکا به خبرهای مربوط به حمله به مصطفی بدرالدین در دمشق گفت: گزارش هایی را دریافت کرده ایم که مصطفی بدرالدین، این هفته در سوریه کشته شده است و تا جایی که می دانیم، مراسمی نیز برای خاکسپاری وی برگزار می شود.

بدرالدین فرمانده ارشد حزب الله بود که در ژوئن 2011، دادگاه ویژه لبنان وی را به دست داشتن در حمله 2005، متهم کرد که رفیق حریری، نخست وزیر سابق لبنان در این حمله کشته شد.

سخنگوی کاخ سفید افزود: چیزی که می توانم تایید کنم این است که هیچ هواپیمای آمریکایی با متعلق به دیگر کشورهای عضو ائتلاف (ضد داعش) در زمانی که گزارش شد وی کشته شده است، در منطقه حضور نداشت. گزارش های بیشتری را نمی توانم تایید کنم.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر