jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۴۴۸۷ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۲:۴۱

سخنگوی کاخ سفید گفت: هیچ هواپیمای آمریکایی یا دیگر کشورهای ائتلاف در زمان کشته شدن بدرالدین در منطقه حضور نداشت.

ادامه واکنش ها به ترور فرمانده ارشد حزب الله/ آمریکا: کار ما نبود

به گزارش جام جم آنلاین ، جاش ارنست در نشست خبری در جواب به سوال خبرنگاری درباره واکنش دولت آمریکا به خبرهای مربوط به حمله به مصطفی بدرالدین در دمشق گفت: گزارش هایی را دریافت کرده ایم که مصطفی بدرالدین، این هفته در سوریه کشته شده است و تا جایی که می دانیم، مراسمی نیز برای خاکسپاری وی برگزار می شود.

بدرالدین فرمانده ارشد حزب الله بود که در ژوئن 2011، دادگاه ویژه لبنان وی را به دست داشتن در حمله 2005، متهم کرد که رفیق حریری، نخست وزیر سابق لبنان در این حمله کشته شد.

سخنگوی کاخ سفید افزود: چیزی که می توانم تایید کنم این است که هیچ هواپیمای آمریکایی با متعلق به دیگر کشورهای عضو ائتلاف (ضد داعش) در زمانی که گزارش شد وی کشته شده است، در منطقه حضور نداشت. گزارش های بیشتری را نمی توانم تایید کنم.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر