jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۰۶۴ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

دومین جشنواره هلال و رسانه دیروز درحالی به کار خود پایان داد که خبرنگاران جام‌جم باز هم در آن خوش درخشیدند.

به گزارش جام‌جم، صبح دیروز سومین جشنواره هلال و رسانه با حضور حسین انتظامی، معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سیدامیر محسن‌ضیایی، رئیس جمعیت هلال‌احمر برگزار شد،با معرفی برگزیدگان در بخش‌های گزارش، خبر، مصاحبه، یادداشت و مقاله، داستان، تک عکس، گزارش تصویری، رسانه‌های دیداری، رسانه‌های شنیداری، کاریکاتور و تیتر به کار خود پایان داد. در این جشنواره امین جلالوند، خبرنگار گروه جامعه موفق به کسب رتبه سوم در رشته گفت‌وگو شد و معصومه ملکی، خبرنگار گروه حوادث نیز رتبه سوم را در رشته خبر سراسری از آن خود کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر