jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۹۳۰ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

با اعلام موضع شهردار مشهد به نظر می‌رسد طرح جدید بازسازی بافت پیرامون حرم رضوی دچار برخی اختلافات شده است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، شهردار مشهد در نشست شورای اسلامی این شهر گفت: وزارت راه و شهرسازی درباره طرح بازسازی پیرامون حرم رضوی، فرافکنی می‌کند و به جای حل مشکلات اجرای طرح، نسبت به تغییر مشاور اقدام کرده است. سیدصولت مرتضوی افزود: به استناد قانون طرح‌های جامع شهری، بازنگری طرح‌های جامع باید در شورای اسلامی شهر به تصویب برسد. وی گفت: مشاور جدید مجموعه، مطالعات منسوخ شده از گذشته را کپی و در نشستی در شهرداری ثامن ارائه کرده ‌است.

شهردار مشهد با اشاره به این‌که این طرح با ده بند مصوبه بدون تصویب در شورای شهر مشهد، شورای برنامه‌ریزی استان و شورای عالی و شهرسازی برای اجرا به استاندار خراسان رضوی ابلاغ شده است، گفت: از آنجا که این طرح مشروعیت و مقبولیت ندارد، ضمانت اجرایی ندارد و پیگیر این اقدام غیرقانونی هستیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر