jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۵۴۳ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

چهارمین جشنواره اعتیاد و رسانه صبح دیروز در تالار ایوان شمس تهران در حالی برگزیدگان خود را شناخت که خبرنگاران جام‌جم در دو بخش جشنواره خوش درخشیدند.

در مراسم اختتامیه این جشنواره که با حضور مقامات ستاد مبارزه با موادمخدر، رسانه ملی و شهرداری تهران و به رسم سه‌ دوره پیشین با نظم و ترتیبی ویژه برگزار می‌شد، مریم یوشی‌زاده، دبیر گروه جامعه در بخش یادداشت موفق به کسب رتبه اول، مهدی آیینی خبرنگار گروه اجتماعی در بخش یادداشت موفق به کسب رتبه دوم و مریم خباز خبرنگار گروه جامعه در بخش گزارش رتبه سوم مشترک را به‌دست آوردند و هر سه برگزیده با تندیس جشنواره، لوح سپاس و جایزه نقدی مورد قدردانی قرار گرفتند.

در چهارمین جشنواره اعتیاد و رسانه بیش از 700 اثر شرکت داشت که روزنامه جام‌جم موفق شد سه جایگاه برتر را از آن خود کند.

در این مراسم فرزین رحیم‌نظری، رئیس جشنواره نقش رسانه‌های گروهی در تحقق اجتماعی شدن مبارزه با موادمخدر را بسیار مهم دانست وگفت: برگزارکنندگان جشنواره تلاش می‌کنند در یک تعامل همه‌جانبه و دائمی با هنرمندان و اصحاب رسانه نقش مهم آنها را در اجرای این راهبرد به نمایش بگذارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر