jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۳۳۷۱ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۵:۴۵

تکفیری‌های داعش، 45 نفر از اعضای فراری خود از نبردهای آزادسازی روستای «بشیر» را پس از محاکمه زنده به گور کردند.

داعش 45 عضو فراری خود را زنده‌ به‌ گور کرد

به گزارش جام جم آنلاین ، یک منبع آگاه در استان کرکوک عراق، سه‌شنبه (امروز) اعلام کرد که داعش 45 نفر از اعضای خود را که از نبرد روستای «بشیر» گریخته بودند، اعدام کرده است.

به نوشته پایگاه خبری «السومریه»، این منبع که خواست نامش فاش نشود، اظهار داشت: داعش این افراد فراری از نبرد بشیر را زنده زنده در یک قبر در منطقه «القیارة» واقع در استان نینوا، دفن کرد.

اعدام به شیوه‌های مختلف و وحشیانه یکی از ترفندهای داعش برای ایجاد رعب و وحشت میان مردم عراق است.

گفته می‌شود که داعش در پی آزادی کامل روستای بشیر، متزلزل شده است به همین دلیل با زنده به‌ گور کردن نیروهایش به سایر نیروهای حاضر در صفوفش این پیام را می‌دهد که چاره‌ای جز اطاعت فرماندهی ندارند.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر