jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۹۴۷   ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

بارش‌های سیل آسا در خراسان رضوی طی روز‌های گذشته موجب خسارات فراوان به مزارع، باغات و تاسیسات روستاها و شهر‌های استان شد و حاصل دسترنج کشاورزان را با خود برد.

در این باره، مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی از وارد آمدن خسارات فراوان به نیمی از شهرستان‌های استان طی چند روز گذشته و به واسطه بارش‌های اخیر خبر داد. حجت‌علی شایانفر گفت: بارندگی‌های اخیر متاسفانه به شبکه‌های آب‌رسانی، راه‌ها و واحدهای مسکونی روستاهای استان خسارت زیادی وارد کرده است. رئیس ستاد مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی با اشاره به این که شبکه آبرسانی 49 روستا در جریان این بارش‌ها خسارت دیده است بیان کرد: بر اثر بارندگی‌های چند روز اخیر شبکه آبرسانی دهستان آبروان بخش رضویه مشهد خسارت دید و آب شرب 12 روستا قطع شد و بخش‌هایی از راه ارتباطی منطقه نیز دچار خسارت شد. وی اظهار کرد: شبکه چاه‌ها و منابع تامین آب هفت شهر ازجمله کلانشهر مشهد و شهرهای تربت جام، بینالود، سبزوار، کلات، قوچان و فیض‌آباد در اثر بارندگی‌های دو روز اخیر آسیب دید.‌/ ‌مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

براساس آخرین برنامه‌ها، روند تولید و كارآزمایی بالینی فاز3 واكسن تولید انستیتو فینلای كوبا با مشاركت انستیتو پاستور ایران، در كشورهای ایران و كوبا به‌خوبی پیش می‌رود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر