jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۹۴۷ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

بارش‌های سیل آسا در خراسان رضوی طی روز‌های گذشته موجب خسارات فراوان به مزارع، باغات و تاسیسات روستاها و شهر‌های استان شد و حاصل دسترنج کشاورزان را با خود برد.

در این باره، مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی از وارد آمدن خسارات فراوان به نیمی از شهرستان‌های استان طی چند روز گذشته و به واسطه بارش‌های اخیر خبر داد. حجت‌علی شایانفر گفت: بارندگی‌های اخیر متاسفانه به شبکه‌های آب‌رسانی، راه‌ها و واحدهای مسکونی روستاهای استان خسارت زیادی وارد کرده است. رئیس ستاد مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی با اشاره به این که شبکه آبرسانی 49 روستا در جریان این بارش‌ها خسارت دیده است بیان کرد: بر اثر بارندگی‌های چند روز اخیر شبکه آبرسانی دهستان آبروان بخش رضویه مشهد خسارت دید و آب شرب 12 روستا قطع شد و بخش‌هایی از راه ارتباطی منطقه نیز دچار خسارت شد. وی اظهار کرد: شبکه چاه‌ها و منابع تامین آب هفت شهر ازجمله کلانشهر مشهد و شهرهای تربت جام، بینالود، سبزوار، کلات، قوچان و فیض‌آباد در اثر بارندگی‌های دو روز اخیر آسیب دید.‌/ ‌مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر