jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۹۶۸۱۵   ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۰۱

سازمان انرژی اتمی ایران در پی اعلام مواردی از کلاهبرداری با سوء‌استفاده از نام این سازمان، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد.

اطلاعیه سازمان انرژی اتمی درباره سوء‌استفاده از نام این سازمان

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سازمان انرژی اتمی، بنابر اخبار واصله اخیراً برخی شرکت‌ها و افراد سودجو و فرصت‌طلب تحت عنوان اجرای پروژه‌های مربوط به توسعه تاسیسات هسته‌ای و با انتساب خود به مسئولین نظام، مبادرت به کلاهبرداری از پیمانکاران بخش خصوصی کشور نموده‌اند که بدینوسیله ضمن تکذیب این موضوع اعلام می‌دارد سازمان انرژی اتمی بر اساس قوانین و ضوابط سازمانی نسبت به واگذاری پروژه‌های صنعت هسته‌ای طبق مقررات اقدام می‌نماید. از هموطنان عزیز انتظار میرود در صورت مواجهه با اینگونه درخواستها، مراتب را در اسرع وقت به معاونت حفاظت و امنیت سازمان انرژی اتمی اعلام نمایند تا از طریق مراجع قضایی موضوع مورد پیگیری واقع گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پنهان‌ کاری خرابکاری‌ های اقتصادی

پنهان‌ کاری خرابکاری‌ های اقتصادی

فایل صوتی بیش از سه‌ساعته منتشر شده از مصاحبه دکتر ظریف دو وجه دارد که عمدتا پرداختن به وجه نخست آن موجب غفلت از وجه دوم شده، در حالی که وجه دوم این ماجرا مهم‌تر است.

دیپلماسی انقلابی

دیپلماسی انقلابی

در صحبت‌های رهبر معظم انقلاب چند نکته محوری وجود داشت؛ یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه داشت این است که سیاست‌های‌کلان کشور را شورای امنیت ملی تصویب می‌کند و وزارت‌خارجه هم مجری این سیاست‌هاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر