jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۹۶۸۱۵ ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۰۱

سازمان انرژی اتمی ایران در پی اعلام مواردی از کلاهبرداری با سوء‌استفاده از نام این سازمان، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد.

اطلاعیه سازمان انرژی اتمی درباره سوء‌استفاده از نام این سازمان

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سازمان انرژی اتمی، بنابر اخبار واصله اخیراً برخی شرکت‌ها و افراد سودجو و فرصت‌طلب تحت عنوان اجرای پروژه‌های مربوط به توسعه تاسیسات هسته‌ای و با انتساب خود به مسئولین نظام، مبادرت به کلاهبرداری از پیمانکاران بخش خصوصی کشور نموده‌اند که بدینوسیله ضمن تکذیب این موضوع اعلام می‌دارد سازمان انرژی اتمی بر اساس قوانین و ضوابط سازمانی نسبت به واگذاری پروژه‌های صنعت هسته‌ای طبق مقررات اقدام می‌نماید. از هموطنان عزیز انتظار میرود در صورت مواجهه با اینگونه درخواستها، مراتب را در اسرع وقت به معاونت حفاظت و امنیت سازمان انرژی اتمی اعلام نمایند تا از طریق مراجع قضایی موضوع مورد پیگیری واقع گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر