jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۶۸۰۷   ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۴۱

هواداران تراکتورسازی برای دومین بار در یک هفته اخیر به صفحه مجازی علی دایی حمله کردند.

حمله دوباره هواداران تراکتورسازی به علی دایی

به گزارش جام جم ورزشی ، بار نخست زمانی بود که تراکتورسازی با نتیجه یک بر یک مقابل صبا مساوی کرد تا هوادارانی که فکر می کردند تیمشان پیروز میدان است به صفحه اینستاگرام سرمربی صبا یعنی علی دایی بریزند و او را سیبل انواع توهین ها قرار بدهند که البته با واکنش علی دایی هم روبرو شد.

عجیب آنکه تبریک اینستاگرامی علی دایی به پرسپولیسی ها بابت برد در دربی نیز دلیل دیگری برای حمله هواداران تراکتورسازی به دایی است و این وسط معلوم نیست تبریک برد پرسپولیس چه ارتباطی به آنها دارد.

اما نماینده تام الاختیار علی دایی یعنی بهمن دهقان با ادبیاتی توهین آمیز پاسخ این هواداران را داده که این می تواند منجر به تحریک بیشتر آنها شود. در هر حال دایی و ارتباطش با هواداران تراکتورسازی تا پایان فصل همین گونه ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر