jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۶۸۰۷ ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۴۱

هواداران تراکتورسازی برای دومین بار در یک هفته اخیر به صفحه مجازی علی دایی حمله کردند.

حمله دوباره هواداران تراکتورسازی به علی دایی

به گزارش جام جم ورزشی ، بار نخست زمانی بود که تراکتورسازی با نتیجه یک بر یک مقابل صبا مساوی کرد تا هوادارانی که فکر می کردند تیمشان پیروز میدان است به صفحه اینستاگرام سرمربی صبا یعنی علی دایی بریزند و او را سیبل انواع توهین ها قرار بدهند که البته با واکنش علی دایی هم روبرو شد.

عجیب آنکه تبریک اینستاگرامی علی دایی به پرسپولیسی ها بابت برد در دربی نیز دلیل دیگری برای حمله هواداران تراکتورسازی به دایی است و این وسط معلوم نیست تبریک برد پرسپولیس چه ارتباطی به آنها دارد.

اما نماینده تام الاختیار علی دایی یعنی بهمن دهقان با ادبیاتی توهین آمیز پاسخ این هواداران را داده که این می تواند منجر به تحریک بیشتر آنها شود. در هر حال دایی و ارتباطش با هواداران تراکتورسازی تا پایان فصل همین گونه ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر