jamejamnashriyat
نشریات جام ورزشی بانوان کد خبر: ۸۹۶۴۴۳ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۴:۰۰

تیم ملی تیراندازی با کمان جانبازان و معلولان ایران با ترکیبی ۹نفره در دو بخش مردان و بانوان در مسابقات جهانی چک که آخرین مرحله رقابت‌های انتخابی پارالمپیک به حساب می‌آید، شرکت خواهد کرد.

به گزارش سایت کمیته ملی پارالمپیک، تیم تیروکمان جانبازان و معلولان ایران که سال گذشته شش سهمیه برای حضور در بازی‌های پارالمپیک ریو به دست آورد، حضور در مسابقات جهانی چک را به‌عنوان آخرین فرصت برای افزایش تعداد سهمیه‌های پارالمپیکی در برنامه دارد.

پیش از این قرار بود شش کماندار پارالمپیکی همراه با سمیه عباسپور که از شانس بالایی برای کسب سهمیه در بخش کامپوند برخوردار است، در مسابقات جهانی چک شرکت کنند، اما براساس جدیدترین تصمیم‌گیری انجام شده تیم ایران با ترکیبی متشکل از 9 کماندار در این رقابت‌ها شرکت خواهد کرد، ضمن این‌که زهرا نعمتی هم به‌دلیل همزمانی مسابقات جهانی ترکیه و همراهی تیم اعزامی فدراسیون تیراندازی با کمان به این رقابت‌ها، در مسابقات جهانی چک غایب خواهد بود. بر این اساس ابراهیم رنجبر، غلامرضا رحیمی، محدثه کهنسال، هادی نوری و مجید کاکوش که سهمیه پارالمپیک ریو را در اختیار دارند، همراه با سمیه عباسپور، اصغر فتاحی، فرزانه عسگری و سیده‌زهرا حسینی ترکیب تیم اعزامی به مسابقات جهانی جمهوری چک را تشکیل می‌دهند. این تیم با هدایت آلگ نیکولاویچ و مونیکا سیموئز سرمربی و مربی اوکراینی مردان و زنان همراه با جبرائیل عبادی (مربی) در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر