jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۳۷۷   ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

25 دانشگاه کشور براساس آیین‌نامه استعدادهای درخشان وزارت علوم برای سال تحصیلی 96-95 آمادگی خود را برای پذیرش دانشجوی بدون آزمون در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری اعلام‌کردند.

به گزارش مهر، بر این اساس طبق آیین‌نامه وزارت علوم، دانشگاه‌ها می‌توانند از میان دانشجویان استعدادهای برتر و ممتاز دانشجوی بدون آزمون در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری پذیرش کنند که دانشگاه‌های کشور نیز اطلاعیه‌های مربوط به پذیرش در این دوره‌ها را به‌صورت جداگانه منتشر کرده‌اند.

دانش‌آموختگان و دانشجویان هریک از مقاطع کارشناسی دانشگاه‌های آزاد اسلامی، پیام نور، جامع علمی کاربردی، دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی، دوره‌های الکترونیکی و مجازی و نیمه‌حضوری مجاز به ارائه درخواست در این دوره‌ها نیستند و مدارک این متقاضیان بررسی نمی‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر