jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۳۱۸ ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

صالح: باید هر چه سریع‌تر ریکاوری روحی و روانی تیم انجام شود

عذرخواهی استقلالی‌ها از هواداران

انتقادها از پرویز مظلومی پس از شکست پرگل در دربی 82 پایتخت به بالاترین حد خود رسیده است. فقط کافی است سری به صفحه رسمی باشگاه استقلال در اینستاگرام بزنید تا با انبوهی از پیام‌های انتقادی در اعتراض به عملکرد پرویز مظلومی مواجه شوید؛ چیزی نزدیک به ده هزار کامنت!

با این حال مظلومی باید خود را از زیر بار این فشار برهاند و تیمش را برای بازی حساس روز جمعه مقابل فولاد آماده کند. او دیروز با هیچ خبرنگاری صحبت نکرد تا گفتنی‌ها از زبان دستیارش، مجید صالح و نصرالله عبداللهی، مشاور ویژه‌ مدیر‌عامل استقلال مطرح شود.

مجید صالح که با سایت باشگاه استقلال صحبت می‌کرد پس از شکست گفت: اکنون زمان صحبت از مسائل فنی نیست، ولی ما برای این بازی برنامه داشتیم که متاسفانه اجرایی نشد. در ابتدای مسابقه، شیحی مصدوم شد و یک تعویض ما از بین رفت. زمانی که یک گل دریافت کردیم، موقعیت‌های زیادی از دست دادیم و سرانجام روی یک ضدحمله، گل دریافت کردیم. حتی زمانی که بازی 3 بر یک بود، موقعیت‌های خوبی را از دست دادیم که می‌توانست به بازگشت ما کمک کند.

وی ادامه داد: در مجموع باید بگویم بازی زیبایی بود و پرسپولیس از نقاط قوت خود بخوبی استفاده کرد که باید به آنها تبریک بگویم. سازمان دفاعی ما در این بازی از بازیکن خط حمله تا درون دروازه، اشتباه‌های تاثیر‌گذاری داشتند و در انجام کارهای تاکتیکی دچار اشتباه شدیم.

دستیار اول تیم فوتبال استقلال، ضمن عذرخواهی از هواداران استقلال بیان کرد: بعد از این نتیجه مطمئنا هواداران ما دچار انفعال و افسردگی می‌شوند، اما فوتبال همین است و برد و باخت دارد. از همه آنهایی که در شرایط جوی جمعه از استقلال تا دقیقه آخر حمایت کردند، تشکر می‌کنم و جز عذرخواهی نمی‌توانم جمله‌ای به زبان بیاورم.

صالح با بیان این‌که در ادامه لیگ نتایج را جبران می‌کنیم، گفت: تمام تلاش ما این است که در بهترین رتبه ممکن لیگ را تمام کنیم و در فینال جام حذفی یک جام به هواداران هدیه بدهیم. هنوز روی کاغذ تیم‌هایی که امتیازات کمتری نسبت به ما دارند، جزو مدعیان قهرمانی هستند و پنج تیم می‌توانند قهرمان شوند. باید خود را پیدا کنیم و هر چه سریع‌تر ریکاوری روحی و روانی تیم انجام شود.

نصرالله عبداللهی هم در پاسخ به این سوال که ارزیابی‌اش از دربی 82 چه بود، اظها‌ر کرد: استقلال خوب نبود و نتیجه‌ای که به‌دست آمد، باعث ناراحتی هو‌اد‌ا‌ران استقلال شد. من از طرف مجموعه باشگاه استقلال از همه هو‌اد‌ا‌ران استقلال عذرخواهی می‌کنم.

او ا‌ضافه‌ کرد‌: درست است که بازی زیبایی را از استقلال و پر‌سپولیس تماشا کردیم و ساختار دفاعی استقلال اشتباه‌ها‌ی زیادی داشت و در سوی مقابل ساختار دفاعی پر‌سپولیس کم اشتباه‌تر ظاهر شد و در آخر پیروزی را به‌دست آورد، ولی وقتی نتیجه‌ به این شکل رقم می‌خورد همه زیبایی‌های بازی و نمایش فنی تیم بازنده نادیده انگاشته می‌شود.

عبداللهی در پاسخ به این سوال که آیا همچنان معتقد است انتقاد از استقلال در شرایط فعلی، مشکلی را حل نمی‌کند گفت: همچنان به این مساله معتقدم که انتقادها مشکلی را حل نمی‌کند.

کادرفنی استقلال امروز باید جلسه‌ای را تشکیل دهد و برای چهار بازی بعدی و فینال جام حذفی بر‌نامه‌ریزی کند. تیم نیاز دارد یک ریکاوری روحی ـ روانی بعد از این شکست تلخ داشته باشد تا با موفقیت در پنج بازی آینده، تلخی شکست دربی را از بین ببرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر