jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۲۷۳ ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: آب شهر کرمانشاه هیچ مشکلی ندارد و شایعه آلودگی آب و ورود فاضلاب‌ به منبع آب شهر کذب است.

چند روزی است که مصرف آب در تعدادی از شهرستان‌های استان کرمانشاه مشکلاتی را برای برخی شهروندان ایجاد کرده و به‌طور مشخص در شهرستان اسلام‌آبادغرب طی دو سه روز اخیر بیش از 350 نفر به‌دلیل عوارضی شبیه به مسمومیت به بیمارستان اسلام آباد غرب مراجعه کردند. دکتر ابراهیم شکیبا در این‌باره اظهار کرد: آب شهر مشکلی ندارد و تاکنون هیچ گزارش و موردی از ورود فاضلاب به آب شهر کرمانشاه نداشتیم و آلوده شدن آب شهر به فاضلاب را تکذیب می‌کنیم. ‌/‌ مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر