jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۶۱۴۸   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۳:۵۰

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس می‌گوید باز هم طبق بازی‌های گذشته بازیکنانش یک پنا‌لتی‌ را هدر دادند.

برانکو: یادم رفته بود بگویم طارمی زننده پنالتی است

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از ایسنا ، برانکو ایوانکوویچ، پس از تمرین امروز (شنبه) ‌درباره داربی 82 پایتخت، اظها‌ر کرد: خیلی خوشحالم که چنین شاگردانی دارم. آنها با پیروزی مقابل حریفمان هو‌اد‌ا‌ران را شاد کردند و من هم از این موضوع خوشحال هستم. این پیروزی بیشتر از همه به خاطر بازیکنان است.

او ا‌ضافه‌ کرد‌: هو‌اد‌ا‌رانمان شاهد یک بازی زیبا بودند و چند گل زیبا رد و بدل شد. بازیکنانم طبق معمول در این بازی یک پنا‌لتی‌ را از دست دادند، ولی ما شانس‌های گلزنی بیشتری داشتیم. همه چیز یک فو‌تبا‌ل زیبا را ارائه کردیم.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس با اشاره به این که تیمش هم اکنون در صدر جدول است و با برتری مقابل استقلال انگیزه زیادی پیدا کرده است، گفت: دارای انگیزه مضاعفی هستیم تا کار خود را با پایان فصل پیش ببریم. در کنار همه این شادی‌ها فرصت خوبی پیش آمد تا هدیه قشنگی به طاهری، سرپرست باشگاه بدهیم.

برانکو در پاسخ به این سوال که فکر می کردید چهار گل به استقلال بزنید، گفت: در این دیدار فقط به گل فکر می‌کردم و هرگز به تعداد گل‌ها فکر نمی‌کردم. ما عالی بودیم و همه چیز خیلی خوب بود که با به دست آوردن یک نتیجه‌ رضایت بخش چهار گل نیز به ثمر رساندیم. باید بگویم که هیچ کس نمی‌تواند بر‌نامه‌ریزی و پیش‌بینی کند که تیمش چند گل می‌تواند بزند.

وی همچنین درباره اتفاقات مربوط به پنا‌لتی‌ و سوء تفاهم‌های پیش آمده در این رابطه عنوان کرد: من مقصر هستم. یادم رفته بود که قبل از بازی بگویم طارمی زننده ضربه پنا‌لتی‌ است، چرا که او 10 روز قبل مدام تمرین کرده بود و به من اطمینان داده بود که او را انتخاب کنم. سوء تفاهم پیش آمده در اوج هیجان بود که نشد تعیین کنم که چه کسی پنا‌لتی‌ می‌زند، اما باید بگویم که از قبل برای خودم تعیین کردم که زننده پنا‌لتی‌ طارمی است و این سوء تفاهم بین بچه‌ها رخ داد.

برانکو مجددا در پاسخ به این سوال که اگر پر‌سپولیس نمی‌توانست نتیجه‌ لازم را بگیرد چه کسی در‌ رابطه با پنا‌لتی‌ پاسخگو بود، گفت: این صحبت‌ها را رها کنید. مهم این است که مردم خوشحال هستند و مهدی هم توانست در این دیدار دو گل به ثمر برساند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر