jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۹۶۱۳۱ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۴۳

اسامی دختران فوتبالیست اعزامی به تورنمنت ایتالیا اعلام شد.

دختران فوتبالیست و فرصت گرانبهای حضور در تورنمنت ایتالیا

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ملی فوتبال دختران زیر 17 سال ایران که خود را برای حضور در تورنمنت ایتالیا آماده می‌کند آخرین اردوی آماده‌سازی خود را قبل از اعزام به این رقابت‌ها از 30 فروردین آغاز می‌کند. این اردو تا 5 اردیبهشت ادامه دارد. فرصت حضور در تورنمنت معتبری مثل این راحت فراهم نشده. دختران فوتبالیست در این تورنمنت بیشتر از آنکه مسابقه بدهند دوره هایی آموزشی خواهند دید.

میترا محمدی ،فاطمه مزیدی،فاطمه متولی،فاطمه گرایلی،فهمیه ارزانی،زهرا علیزاده ،ندا رضاپور ،صبا جوادی نژاد،ندا رحمانی ،شقایق نوروزی زاده،هنگامه صفاتی ،فاطمه حسین،ساناز ربیع لاله،اسما نظری ،مینا نافعی،هاجر دباغی،مهشاد امیری، مرضیه فیضی و گلنوش خسروی بازیکنان اعزامی به این رقابت‌ها هستند.

شادی مهینی سرمربی‌گری تیم ملی زیر 17 سال دختران را برعهده دارد.

تورنمنت ایتالیا از 5 تا 11 اردیبهشت برگزار می‌شود.

این رقابت‌ها با حضور تیم‌های ایتالیا، آمریکا، فرانسه، انگلیس و مکزیک برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر