jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۹۶۱۳۱   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۴۳

اسامی دختران فوتبالیست اعزامی به تورنمنت ایتالیا اعلام شد.

دختران فوتبالیست و فرصت گرانبهای حضور در تورنمنت ایتالیا

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ملی فوتبال دختران زیر 17 سال ایران که خود را برای حضور در تورنمنت ایتالیا آماده می‌کند آخرین اردوی آماده‌سازی خود را قبل از اعزام به این رقابت‌ها از 30 فروردین آغاز می‌کند. این اردو تا 5 اردیبهشت ادامه دارد. فرصت حضور در تورنمنت معتبری مثل این راحت فراهم نشده. دختران فوتبالیست در این تورنمنت بیشتر از آنکه مسابقه بدهند دوره هایی آموزشی خواهند دید.

میترا محمدی ،فاطمه مزیدی،فاطمه متولی،فاطمه گرایلی،فهمیه ارزانی،زهرا علیزاده ،ندا رضاپور ،صبا جوادی نژاد،ندا رحمانی ،شقایق نوروزی زاده،هنگامه صفاتی ،فاطمه حسین،ساناز ربیع لاله،اسما نظری ،مینا نافعی،هاجر دباغی،مهشاد امیری، مرضیه فیضی و گلنوش خسروی بازیکنان اعزامی به این رقابت‌ها هستند.

شادی مهینی سرمربی‌گری تیم ملی زیر 17 سال دختران را برعهده دارد.

تورنمنت ایتالیا از 5 تا 11 اردیبهشت برگزار می‌شود.

این رقابت‌ها با حضور تیم‌های ایتالیا، آمریکا، فرانسه، انگلیس و مکزیک برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر