jamejamonline
اقتصادی صنعت و انرژی کد خبر: ۸۹۶۱۱۰   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۱:۰۰

طبق اعلام سازمان هواپیمایی پس از امضای توافقنامه از سرگیری پروازهای پاریس-تهران، مقامات حمل و نقل هوایی فرانسه، مقامات سازمان هواپیمای کشوری و وزیر حمل و نقل فرانسه، فردا مسافران ویژه اولین پرواز پاریس- تهران خواهند بود.

آغاز پروازهای ایرفرانس به ایران از فردا / ورود وزیر حمل‌‌ونقل فرانسه در نخستین پرواز

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی این سازمان گفت: ‌خبرگزاری فرانسه‌ از روند رو به افزایش متقاضیان مسافران فرانسوی در سال 2016 برای بازدید از مراکز تاریخی و تفریحی ایران مطالبی را منتشر کرده است.

وی افزود: جزایر قشم و کیش، شهرهایی نظیر تهران، شیراز، اصفهان، اردبیل، یزد، کاشان، همدان، تبریز، رشت، گرگان و منطقه باستانی شوش از جمله مقاصد گردشگران فرانسوی به شمار آمده است.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه پروازهای ایرفرانس از سال 2008 به ایران قطع شده بود، اظهار داشت: براساس برنامه تعیین شده پروازهای برنامه‌ای ایرفرانس از فردا 29 فروردین از سر گرفته خواهد شد و چهار پرواز در هفته انجام خواهد داد.

جعفرزاده ورود این هواپیما به فرودگاه حضرت امام (ره) را در ساعت 20:20 دقیقه اعلام کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر