jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۸۶۰ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پارلمان اوکراین روز گذشته به ولادیمیر گرویسمن غربگرا به عنوان نخست‌وزیر جدید این کشور رای اعتماد داد.

وی که از سوی پروشنکو، رئیس‌جمهور برای تصدی پست نخست‌وزیری این کشور جنگ‌زده به پارلمان معرفی شده بود، توانست با کسب 257 رای موافق در برابر 50 رای مخالف بر مسند نخست‌وزیری تکیه زند. نخست‌وزیر جدید اوکراین که جزو جمعیت یک درصدی یهودی این کشور است، گفت: ما باید به اصلاحات اروپایی خود سرعت ببخشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر