jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۹۵۷۳۳   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۳:۳۰

به تازگی عکس در فضای مجازی منتشر شده که در آن یک مادر با لباس آتش نشان ها در حال شیر دادن به نوزادش است.

مادری که با لباس آتش نشانی خبرساز شد +عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل ازیو اس ای تودی، این مادر که همسرش آتش نشان است با پوشیدن لباس وی در حال شیردادن به نوزادش، عکسش را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد اما از عکاس خود خواست که هویتش فاش نشود چرا که از سوی کارفرمایان در اداره آتش نشانی توبیخ می‌شود.

این درحالیست که اداره آتش نشانی در واکنشی منفی به انتشار این خبر اعلام کرد که این موضوع را پیگیری خواهند کرد.

از سویی دیگر مرکز ال پاسو، سایت منتشر کننده این عکس می گوید: بحث بر سر پیامی است که این تصویری در بر دارد و حاوی این است که یک زن آنقدر توانایی دارد که به طور همزمان هم می‌تواند مادری کامل بوده و هم وظایف شغلی خود را به طور کامل انجام دهد.

همچنین تارا رابی، عکاس این پرتره می‌گوید که ژست این همسر آتش نشان حاکی از این است که همه مادرها آتش نشان هایی هستند که از جانشان مایه می‌ گذارند.

وی می افزاید: آیا شرکت کردن با لباس آتش نشان در مراسم هالوین فاقد مشکل اما با لباس آتش نشان به فرزند شیر دادن مشکل ساز است؟

مترجم: مریم فلاحی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر