jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۹۵۷۳۳ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۳:۳۰

به تازگی عکس در فضای مجازی منتشر شده که در آن یک مادر با لباس آتش نشان ها در حال شیر دادن به نوزادش است.

مادری که با لباس آتش نشانی خبرساز شد +عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل ازیو اس ای تودی، این مادر که همسرش آتش نشان است با پوشیدن لباس وی در حال شیردادن به نوزادش، عکسش را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد اما از عکاس خود خواست که هویتش فاش نشود چرا که از سوی کارفرمایان در اداره آتش نشانی توبیخ می‌شود.

این درحالیست که اداره آتش نشانی در واکنشی منفی به انتشار این خبر اعلام کرد که این موضوع را پیگیری خواهند کرد.

از سویی دیگر مرکز ال پاسو، سایت منتشر کننده این عکس می گوید: بحث بر سر پیامی است که این تصویری در بر دارد و حاوی این است که یک زن آنقدر توانایی دارد که به طور همزمان هم می‌تواند مادری کامل بوده و هم وظایف شغلی خود را به طور کامل انجام دهد.

همچنین تارا رابی، عکاس این پرتره می‌گوید که ژست این همسر آتش نشان حاکی از این است که همه مادرها آتش نشان هایی هستند که از جانشان مایه می‌ گذارند.

وی می افزاید: آیا شرکت کردن با لباس آتش نشان در مراسم هالوین فاقد مشکل اما با لباس آتش نشان به فرزند شیر دادن مشکل ساز است؟

مترجم: مریم فلاحی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر