jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۹۵۷۳۳   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۳:۳۰

به تازگی عکس در فضای مجازی منتشر شده که در آن یک مادر با لباس آتش نشان ها در حال شیر دادن به نوزادش است.

مادری که با لباس آتش نشانی خبرساز شد +عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل ازیو اس ای تودی، این مادر که همسرش آتش نشان است با پوشیدن لباس وی در حال شیردادن به نوزادش، عکسش را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد اما از عکاس خود خواست که هویتش فاش نشود چرا که از سوی کارفرمایان در اداره آتش نشانی توبیخ می‌شود.

این درحالیست که اداره آتش نشانی در واکنشی منفی به انتشار این خبر اعلام کرد که این موضوع را پیگیری خواهند کرد.

از سویی دیگر مرکز ال پاسو، سایت منتشر کننده این عکس می گوید: بحث بر سر پیامی است که این تصویری در بر دارد و حاوی این است که یک زن آنقدر توانایی دارد که به طور همزمان هم می‌تواند مادری کامل بوده و هم وظایف شغلی خود را به طور کامل انجام دهد.

همچنین تارا رابی، عکاس این پرتره می‌گوید که ژست این همسر آتش نشان حاکی از این است که همه مادرها آتش نشان هایی هستند که از جانشان مایه می‌ گذارند.

وی می افزاید: آیا شرکت کردن با لباس آتش نشان در مراسم هالوین فاقد مشکل اما با لباس آتش نشان به فرزند شیر دادن مشکل ساز است؟

مترجم: مریم فلاحی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

یک) هرآنچه از تو بیادم می‌آید آلوده به غم است. تو یک جاعل بودی، یک کلاهبردار حرفه‌ای. دردهای کمرشکن را در مشتهایت پنهان می‌کردی و ناگهان چون شعبده‌بازی چیره دست سرودی خجسته از کلاه جادویی کلمات بیرون می‌کشیدی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر