jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۶۵۶ ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: فردی که با جعل مدارک محرمانه و قضایی، اتباع بیگانه را از اردوگاه‌ها خارج و سپس از آنان اخاذی می‌کرد، در زاهدان دستگیر شد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ ابراهیم ملاشاهی دیروز در نشست خبری در زاهدان گفت: این فرد که خود را داوود علی‌آبادی فرزند محمد معرفی کرده، با کمک همدستان خود اقدام به جعل مدارک و اخاذی از اتباع بیگانه در استان‌های تهران، خراسان‌رضوی، فارس و سیستان و بلوچستان کرده است.

وی ادامه داد: این افراد پس از تهیه مدارک جعلی در تهران به استان های دیگر مراجعه و خود را مامور آگاهی تهران بزرگ معرفی می کردند. جاعلان با ادعای این که برخی از اتباع خارجی گرفتار در اردوگاه ها تحت تعقیب پلیس آگاهی تهران هستند، آنان را آزاد سپس از این افراد اخاذی می‌کردند. یکی از این افراد دستگیر شده و تحقیقات برای دستگیری همدستان وی ادامه دارد.

ملاشاهی تصریح کرد: تصویر فرد متخلف برای انتشار در رسانه ها در اختیار خبرنگاران قرار گرفته تا درصورتی که فردی از وی شاکی است، با مراجعه به پلیس آگاهی موضوع را پیگیری کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر