jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۸۹۵۴۳۶   ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۶:۵۰

مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی در حکمی محمد تقی دُرنشان را به سمت «مدیر ارتباط با نهاد ها و سازمان ها» در این اداره کل منصوب کرد.

مدیر ارتباط با نهاد ها و سازمان ها در روابط عمومی رسانه ملی منصوب شد

به گزارش جام جم سیما به نقل از روابط عمومی صداوسیما، دکتر نعمتی در حکمی با توجه به ساختار و وظایف جدید اداره کل روابط عمومی سازمان صدا و سیما و ضرورت برقراری ارتباط موثر و کارآمد با سازمان ها و نهاد ها ، محمد تقی درنشان را به این سمت منصوب و وظایفی را بر عهده او گذاشته است .

وی در این حکم مدیر جدید این واحد را بر زمینه سازی برای ارتباط مناسب و بهینه با سازمان ها و نهاد ها موظف و بر مواردی چون زمینه سازی مشارکت بیشتر وزارت خانه ها و سازمان ها در تولیدبرنامه های رادیویی و تلویزیونی ،زمینه سازی بازدید گروه های مختلف مردمی از فعالیت ها،برنامه ها و طرح های سازمان با هدف آشنایی هرچه بیشتر بازدید کنندگان با فعالیت های رسانه ملی و افزایش هم افزایی میان روابط عمومی های سازمان تاکید کرده است .

دکتر نعمتی همچنین از مصطفی محسنی که پیش از این عهده دار مدیریت این واحد بود قدردانی کرده است .

محمد تقی دُرنشان مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت رسانه از دانشگاه تهران دریافت کرده و علاوه بر خدمت در سمت هایی چون مدیرکلی پخش شبکه جام جم و مدیریت تولید مرکز امور بین الملل، سابقه تدریس در دانشگاه در رشته های ارتباطات و سینما را نیز دارد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
سیمین، عاشق زندگی بود

گفت‌وگو با عاطفه رضوی، یکی از علاقه‌مندان سیمین دانشور در صدمین سالروز تولد این نویسنده

سیمین، عاشق زندگی بود

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر