jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۵۳۴۳   ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۹:۴۷

رئیس فدراسیون فوتبال عراق تاکید کرد که مشکلی برای بازی کردن با تیم ملی عربستان در زمین بی طرف ندارد.

رئیس فدراسیون فوتبال عراق: عربستان به ایران نیاید ما هم به کشورشان نمی‌رویم

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از ایسنا ، تیم ملی فوتبال عراق در انتخابی جام جهانی ایران را به عنوان میزبان بازیهای خود انتخاب کرده است، اما سعودیها پیش از قرعه کشی اعلام کرده‌اند که حتی برابر عراق هم در خاک ایران به میدان نمی روند.

رئیس فدراسیون فوتبال عراق در گفت‌وگویی که با الشرق الأوسط داشت تاکید کرد که حاضر است با عربستان در زمین بی طرف به میدان رود.

عبدالخالق المسعود گفت: اگر عربستان حاضر نیست در خاک ایران به میدان رود ما هم مشکلی نداریم و حاضر هستیم که در زمین بی طرف برابر تیم ملی عربستان به میدان رویم اما دیگر دیدارهای خود را در ایران برگزار می‌کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر