jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۹۵۳۳۸   ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۱:۳۲

جزئیات جلسه کمیته 7 نفره منتخبان اصولگرای مجلس دهم/

رایزنی نمایندگان جدید الورود درباره فراکسیون اکثریت مجلس دهم

سخنگوی کمیته 7 نفره منتخبان اصولگرای مجلس دهم گفت: در جلسه روز گذشته بر وحدت و انسجام تمام نمایندگان ارزشی و دلسوز نظام همچنین بر تشکیل فراکسیون واحد در مجلس نهم که جامعیت داشته و نگاه حداکثری در تشکیل فراکسیون ها باشد تاکید شد.

رایزنی نمایندگان جدید الورود درباره فراکسیون اکثریت مجلس دهم

حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار جام جم آنلاین، گفت: کمیته 7 نفره منتخبان اصولگرای مجلس دهم روز گذشته در کمیسیون تلفیق جلسه ای را با حضور مجموعه ها و شخصیت های موثر تشکیل داد.

وی ادامه داد: در این جلسه از 50 نفر نمایندگان ارزشی و اصولگرای مجلس نهم که به مجلس دهم راه یافته اند دعوت شده بود که 35 نفر از آنها در جلسه حضور یافتند و دیگر نمایندگان نیز به دلیل شرکت در جلسات مختلف امکان حضور نداشتند.

نماینده مردم ورامین در مجلس نهم با اشاره به اینکه در این جلسه گزارشی از فعالیت های کمیته 7 نفر ارایه و نظر مشورتی دوستان مطرح شد افزود: در جلسه روز گذشته بر وحدت و انسجام تمام نمایندگان ارزشی و دلسوز نظام همچنین بر تشکیل فراکسیون واحد در مجلس نهم که جامعیت داشته و نگاه حداکثری در تشکیل فراکسیون ها باشد تاکید شد.

نقوی حسینی ادامه داد: اصلاح طلبان در مجلس نهم به دنبال تشکیل فراکسیون اصلاح طلبان هستند ما هم باید یک فراکسیون واحد تشکیل دهیم.

سخنگوی کمیته 7 نفره منتخبان اصولگرای مجلس دهم اظهار داشت: در این جلسه بر ضرورت حمایت از نامزدهای راه یافته به مرحله دوم تاکید شد تا به این ترتیب اکثریت کرسی های مجلس دهم متعلق به نمایندگان اصولگرا باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

مذاکرات پنهانی وجود ندارد

مذاکرات پنهانی وجود ندارد

مهم‌ترین عاملی که موجب عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شد اتخاذ مواضع قاطعانه و محکم از سوی جمهوری اسلامی بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر