jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۵۲۶۸   ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

در آستانه اربعین ارتحال آیت‌الله واعظ طبسی، محسن رضایی با انتشار عکسی مربوط به یکی از دیدارهای فرماندهان سپاه با آیت‌الله واعظ طبسی در اینستاگرام خود نوشت: مرحوم آیت‌الله طبسی نسبت به فرماندهان دفاع مقدس، عنایت ویژه‌ای داشتند به‌گونه‌ای که در دوران جنگ و پس‌ از آن، هر درخواست از سوی فرماندهان را صمیمانه اجابت می‌کردند.

به عنوان مثال به یاد دارم چند روز قبل از آغاز عملیات بدر در اسفندماه 1363، به‌اتفاق فرماندهان قرارگاه‌ها و لشکرها در سفری چندساعته از جبهه جنوب، عازم مشهد مقدس شدیم تا با استمداد از محضر امام رضا(ع)، عملیات را شروع کنیم. به مرحوم آیت‌الله واعظ طبسی اطلاع دادم، ایشان با آغوش باز استقبال کرده و انصافا در پذیرایی از فرماندهان، سنگ تمام گذاشتند.

در جمع فرماندهان از عنایات حضرت رضا(ع) سخن گفته و درحالی‌که خود ایشان و جمع حاضر، منقلب شده بودند از آخرین کرامات حضرت ثامن‌الحجج(ع) نمونه‌ای را بیان داشتند و سپس به دستور ایشان و بعد از شست‌وشوی حرم، در فضایی آکنده از معنویت، حاضرین به زیارت حضرت مشرف شدند. خوب به خاطر دارم در آن تشرف به‌یادماندنی، سرداران شهید مهدی باکری، حسین خرازی، احمد کاظمی، عباس کریمی، جعفرزاده و... حضور داشتند و شهید میثمی با حالت تضرع، زیارت حضرت رضا(ع) را برای جمع فرماندهان خواندند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر