jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۱۲۲ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

معاون امداد و نجات هلال احمر گفت: در پی جاری شدن سیل در برخی استان‌ها و هشدارهای هواشناسی استان البرزدرباره وقوع باران‌های شدید، 120 امدادگر در قالب 24 تیم عملیاتی به حالت آماده‌باش درآمدند.

داوود رجبی افزود: این تیم‌های عملیاتی متشکل از نجاتگران و امدادگران خبره ازجمله تیم سیلاب، کوهستان و آوار، در پایگاه‌های امداد و نجات بین‌شهری و مراکز شعب و گروه سگ‌های تخصصی امدادرسان در آماده‌باش کامل به سر می‌برند. معاون امداد و نجات هلال احمر البرز گفت: 15 دستگاه آمبولانس، پنج دستگاه خودروی کمک‌دار و ست نجات و تجهیزات تخلیه آب و امکانات عملیات در سیلاب نیز در اختیار گروه‌های امدادی و عملیاتی قرار گرفته است./ خبرگزاری صداوسیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر