jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۹۵۰۲۳   ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۵:۰۳

مخالفت شهرزاد با استعمال شیشه توسط شهرام در منزلش با درگیری و در نهایت اصابت ضربه چاقو به گلوی شهرام ختم شد.

شیشه زمینه‌ ساز قتل شد / نامزدی شهرام و شهرزاد به سرانجام نرسید

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پلیس آگاهی تهران بزرگ، ساعت 04:40 مورخه 24 فروردین 95، یک فقره کشف جسد در واحد 19 یک مجتمع مسکونی در محدوده بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی – خیابان امام رضا به کلانتری 140 باغ فیض اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که جوانی 33 ساله بنام «شهرام . ش» به علت اصابت جسم تیز و برنده به ناحیه گلو فوت نموده است.

با تأیید خبر اولیه و اعلام خبر به پلیس آگاهی و قاضی کشیک ویژه قتل دادسرای امور جنایی، تیم بررسی صحنه جنایت و تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حاضر شدند.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با حضور در محل جنایت، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که منزل متعلق به خانم جوانی بنام شهرزاد ( 32 ساله) است که از حدود چهار سال پیش، پس از فوت همسرش و بواسطه یکی از دوستانش با برادر دوستش آشنا و پس از مدتی با یکدیگر نامزد شده اما پس از گذشت مدت کوتاهی شهرزاد از اعتیاد شهرام به مصرف مواد مخدر اطلاع پیدا کرده و به این علت از ازدواج با شهرام منصرف می شود؛ با این وجود شهرام کماکان اصرار بر ازدواج با شهرزاد داشته است.

شهرزاد در اظهارات اولیه به کارآگاهان گفت: ساعت 23:00 مورخه 23 فروردین 95 شهرام در حالی که از بیرون غذا تهیه کرده بود به منزل من آمد؛ تا ساعت 24:00 شهرام در خانه من بود تا اینکه در این زمان از خانه خارج شد.

وی افزود: حدودا ساعت 02:30 مورخه 24 فروردین 95 بود که شهرام مجددا به خانه من آمد اما این بار گلویش خون آلود بود و از گلویش خون می آمد.شهرام با همان وضعیت وارد خانه شد؛ من قصد کمک کردن به او را داشتم و حتی با اورژانس نیز تماس گرفتم اما زمانی که اورژانس به محل رسید به من گفتند که وی فوت کرده است.

در ادامه تحقیقات، کارآگاهان در تحقیقات از اهالی مجتمع اطلاع پیدا کردند که در حدود ساعت 02:30 صدای درگیری شدیدی از داخل خانه شهرزاد شنیده شده است.

دلایل بدست آمده مبنی بر شنیده شدن صدای درگیری و همچنین بهم ریختگی وسایل خانه تماما حکایت از آن داشت که شهرام طی یک درگیری با شهرزاد به قتل رسیده است؛ لذا ضمن انجام هماهنگی با بازپرس ایلخانی، شهرزاد دستگیر و جهت ادامه تحقیقات به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

شهرزاد پس از دستگیری و انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی، چاره ای جز بیان حقیقت نداشت و به ناچار لب به اعتراف گشود.

وی این بار در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: ساعت 23:00 مورخه23 فروردین 95 بود که شهرام در حالی که از بیرون غذا تهیه و خریداری کرده بود به منزل من آمد؛ تا ساعت 24:00 ، شهرام در خانه من بود تا اینکه در این زمان از خانه خارج شد. حدود ساعت 02:30 بامداد بود که شهرام مجددا به خانه من آمد اما این بار متوجه شدم که او از بیرون مواد ( شیشه ) تهیه نموده و قصد مصرف مواد در داخل خانه مرا دارد.به او اعتراض کرده و قصد داشتم تا موضوع را به خانواده اش اطلاع دهم اما او مانع من شد و در ادامه مرا مورد ضرب و جرح قرار داد.

شهرزاد ادامه داد: شهرام از قبل چاقویی را تهیه و در داخل جاکفشی خانه من گذاشته بود؛ به سراغ چاقو رفت و با آن مرا تهدید کرد.در یک لحظه توانستم دسته چاقو را بگیرم اما ناگهان تیغه چاقو وارد گلوی شهرام شد و او روی زمین افتاد.خون زیادی از شهرام رفته بود؛ بسیار ترسیده بودم؛ قصد داشتم مانع از ادامه خونریزی شوم اما کاری از دستم بر نمی آمد.سرانجام با اورژانس تماس گرفتم و پس از دقایقی عوامل اورژانس در محل حاضر شدند؛ وقتی شهرام معاینه شد به من اعلام کردند که او فوت کرده است.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و دیگر شواهد و دلایل بدست آمده از محل وقوع جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده صادر و متهم پرونده جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

عکس تزیینی است

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسن
-
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۴
كلمه ای هست بنام (رستگار شدن).این كلمه معنای وسیعی داردوشهرزاد گرچه زندانی وگرفتار میشود ولی به معنای عام كلمه رستگار شده است وخودرا از یك تار عنكبوتی بمعنای واقع وحشتناك ودر هم تنیده سر درگم رهانیده است.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر