jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۸۸۶ ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

فروردین: در این ماه یک خبر خوش دریافت خواهی کرد و آن خبر این است که هنوز خستگی سال پیش در تعطیلات نوروز از تنت درنیامده، باید سرکار بروی. روابطت با خانواده همسرت شکرآب شده، چون همه ایام تعطیلات را در خانه شما اتراق کرده بودند. در این ماه 200تومن پول نقد رایج مملکت پیدا می‌کنی. چه خبر است؟! دویست تا تک تومن نه 200هزارتومن. یک سفر خارجی در پیش داری. خارج از شهر منظورم است.

اردیبهشت: این ماه هوا خوب است، اگر مجرد هستی یک پیشنهاد خوب برای ازدواج دریافت خواهی کرد. فکر ندارد. قبول کن. شاید آخرین پیشنهادت باشد. اگر متاهل هستی، پیشنهاد خوبی از طرف یکی از اپراتورهای تلفن همراه برای شارژ موبایلت دریافت خواهی کرد. حتما پیشنهادش را رد کن، چون آخر ماه از دیدن قبض موبایلت، شگفت‌انگیز خواهی شد.

خرداد: گمشده‌ای داری که در این ماه پیدا خواهد شد. شاید این گمشده یک کلید باشد، کلید خوشبختی. فقط مواظب باش شاید صندوقچه‌ای که با آن کلید، بازش می‌کنی، پر از قسط و قبض باشد. آن وقت باید تا آخر عمر قسط بپردازی و قبض روح شوی.

تیر: این ماه شاعر می‌شوی. در اثر گرما مشاعرت را از دست می‌دهی و حرف‌هایی می‌زنی که بقیه فکر می‌کنند، شعر است. فقط مواظب باش گاهی وزن و قافیه را رعایت کنی. این روزها شعر موزون بیشتر از شعر آزاد طرفدار دارد.

مرداد: یک مسافرت خارجی در پیش داری، البته در خواب. مواظب باش خیلی دور نروی، چون فردا صبح زود باید بیدار شوی و سرکار بروی، هر چند الان هم سرکاری. یک مسافرت داخلی هم در بیداری داری، یکی از بستگانتان در شهرستانی دور مریض شده و باید داروهایش را بخری و با مینی بوس برایش ببری.

شهریور: صاحب خانه جدید می‌شوی. صبر کنید. مثل این که طالعت را اشتباه خواندم. صاحبِ صاحبخانه جدید می‌شوی. بله این درست است. فصل اسباب کشی است و خانه‌ات را به چند متر بالاتر یا چند متر پایین‌تر انتقال می‌دهی. صاحبخانه جدید البته آدم خوبی است و می‌توانی اجاره خانه را دیر پرداخت کنی و علاوه بر آن گاهی از او پول دستی هم قرض بگیری.

علیرضا لبش

جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر