jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۸۱۷   ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس قوه قضاییه به اظهارات اخیر وزیر امورخارجه آمریکا درباره ایران و برخی کشورهای منطقه اشاره کرد و با نامربوط خواندن این سخنان گفت: وزیر امورخارجه آمریکا در سخنانی بسیار نامربوط ادعا کرده است که ایران در منطقه جنگ‌افروزی می‌کند و در مقابل، عربستان جزو کشورهای پیشتاز صلح در منطقه است!

آیت‌الله آملی‌لاریجانی در جلسه دیروز مسئولان عالی قضایی، وارونه ساختن حقایق از سوی آمریکا را موجب تعجب دانست و با تاکید بر این‌که گویی الفاظ معانی خود را از دست داده‌اند گفت: کشوری که با استفاده از بمب‌ها و سلاح‌های آمریکایی، هزاران انسان بی‌گناه را در یمن به شهادت رسانده و این همه جنایت مرتکب شده است، چگونه پیشتاز صلح است؟ وی به نقش آمریکا و برخی کشورهای منطقه در ایجاد داعش اشاره کرد و افزود: در جریان تحریم‌های ایران برای این‌که کشور ما به درآمد نفتی دست پیدا نکند، بسیاری از کشورها را از معامله با ایران منع کردید، حال چگونه است که نمی‌توانید مسیر ارتزاق یک گروه تروریستی بسیار خطرناک را بگیرید.

او با تاکید بر ضرورت حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: همه قوا باید به دولت در انجام وظایف مهم خود در قبال تحقق اقتصاد مقاومتی کمک کنند .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر