jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۸۱۷ ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس قوه قضاییه به اظهارات اخیر وزیر امورخارجه آمریکا درباره ایران و برخی کشورهای منطقه اشاره کرد و با نامربوط خواندن این سخنان گفت: وزیر امورخارجه آمریکا در سخنانی بسیار نامربوط ادعا کرده است که ایران در منطقه جنگ‌افروزی می‌کند و در مقابل، عربستان جزو کشورهای پیشتاز صلح در منطقه است!

آیت‌الله آملی‌لاریجانی در جلسه دیروز مسئولان عالی قضایی، وارونه ساختن حقایق از سوی آمریکا را موجب تعجب دانست و با تاکید بر این‌که گویی الفاظ معانی خود را از دست داده‌اند گفت: کشوری که با استفاده از بمب‌ها و سلاح‌های آمریکایی، هزاران انسان بی‌گناه را در یمن به شهادت رسانده و این همه جنایت مرتکب شده است، چگونه پیشتاز صلح است؟ وی به نقش آمریکا و برخی کشورهای منطقه در ایجاد داعش اشاره کرد و افزود: در جریان تحریم‌های ایران برای این‌که کشور ما به درآمد نفتی دست پیدا نکند، بسیاری از کشورها را از معامله با ایران منع کردید، حال چگونه است که نمی‌توانید مسیر ارتزاق یک گروه تروریستی بسیار خطرناک را بگیرید.

او با تاکید بر ضرورت حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: همه قوا باید به دولت در انجام وظایف مهم خود در قبال تحقق اقتصاد مقاومتی کمک کنند .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر