jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۴۳۵۰ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۴:۰۲

سه بازیکن ایرانی تاریخ بایرن مونیخ در تالار افتخارات این باشگاه قرار دارند.

دایی و کریمی در تالار افتخارات بایرن مونیخ +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، مدیران باشگاه بایرن مونیخ برای این که بتوانند بخشی از زحمات این ستاره ها را جبران کنند در تالار افتخارات خود بخشی را اختصاص به درج تصاویر این بازیکنان داده اند که در جمع گسترده ستاره های خارجی باشگاه چهره دو ایرانی هم دیده می شود. علی دایی که با بایرن تا فینال لیگ قهرمانان اروپا پیش رفت و در گام آخر جام را به منچستر فرگوسن تقدیم کرد در کنار علی کریمی جادوگر فوتبال آسیا دو ستاره ایران هستند که تصاویرشان در تالار افتخارات بایرن باعث سربلندی تمام ایرانی ها در این باشگاه بزرگ دنیا شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر