jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۴۳۵۰   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۴:۰۲

سه بازیکن ایرانی تاریخ بایرن مونیخ در تالار افتخارات این باشگاه قرار دارند.

دایی و کریمی در تالار افتخارات بایرن مونیخ +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، مدیران باشگاه بایرن مونیخ برای این که بتوانند بخشی از زحمات این ستاره ها را جبران کنند در تالار افتخارات خود بخشی را اختصاص به درج تصاویر این بازیکنان داده اند که در جمع گسترده ستاره های خارجی باشگاه چهره دو ایرانی هم دیده می شود. علی دایی که با بایرن تا فینال لیگ قهرمانان اروپا پیش رفت و در گام آخر جام را به منچستر فرگوسن تقدیم کرد در کنار علی کریمی جادوگر فوتبال آسیا دو ستاره ایران هستند که تصاویرشان در تالار افتخارات بایرن باعث سربلندی تمام ایرانی ها در این باشگاه بزرگ دنیا شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر