jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۹۴۳۳۱ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۳:۱۲

رییس کمیسیون اصل نود مجلس نهم با اشاره به انتقادات مطرح شده از سوی فدراسیون فوتبال نسبت به گزارش کمیسیون اصل نود در رابطه با رسیدگی به پرونده فساد در فوتبال گفت: فدراسیون بهتر است به جای بیانیه دادن و انتقاد نسبت به گزارش کمیسیون اصل نود پاسخ های خود را به مراجع قضایی ارایه بدهد.

فدراسیون فوتبال به جای بیانیه و انتقاد به مراجع قضایی پاسخگو باشد

محمد علی پورمختار در گفت و گو با خبرنگار جام جم آنلاین، با اشاره به پاسخ فدراسیون فوتبال درباره پرونده فساد در فوتبال که در کمیسیون اصل نود رسیدگی شده و انتقاداتی که این فدراسیون نسبت به گزارش مطرح کرده است گفت: صحبت های بسیاری در رابطه با این موضوع در کمیسیون انجام شد بنابراین فدراسیون فوتبال بهتر است به جای بیانیه دادن و انتقاد نسبت به گزارش کمیسیون اصل نود پاسخ های خود را به مراجع قضایی ارایه بدهد.

وی ادامه داد: آن زمانی که فدراسیون می بایست پاسخ های لازم را می داد این کار صورت نگرفت پس در آینده باید در قوه قضاییه پاسخگو باشد.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در ادامه در مورد آخرین مراحل رسیدگی به پرونده شکایت از برخی سفارتخانه ها در کمیسیون اصل نود اظهار داشت: ازبرخی سفارتخانه ها از جمله تایلند و قبرس به دلایل سیاسی،بازرگانی،اقتصادی و عملکرد آنان شکایاتی صورت گرفته است که همچنان در کمیسیون در حال رسیدگی است.

رییس کمیسیون اصل نود مجلس نهم با اشاره به اینکه اتمام رسیدگی به این پرونده در کمیسیون تا پایان مجلس نهم بعید به نظر می رسد ادامه داد: برای رسیدگی بهتر به این کمیسیون ضرورت دارد بازدیدهایی از سوی اعضای کمیسیون از آن سفارت خانه ها صورت گیرد بنابراین با توجه به اینکه مدت زمان زیادی تا پایان مجلس نهم باقی نمانده است بعید است این پرونده در مجلس نهم به اتمام برسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر