jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۹۴۳۳۱   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۳:۱۲

رییس کمیسیون اصل نود مجلس نهم با اشاره به انتقادات مطرح شده از سوی فدراسیون فوتبال نسبت به گزارش کمیسیون اصل نود در رابطه با رسیدگی به پرونده فساد در فوتبال گفت: فدراسیون بهتر است به جای بیانیه دادن و انتقاد نسبت به گزارش کمیسیون اصل نود پاسخ های خود را به مراجع قضایی ارایه بدهد.

فدراسیون فوتبال به جای بیانیه و انتقاد به مراجع قضایی پاسخگو باشد

محمد علی پورمختار در گفت و گو با خبرنگار جام جم آنلاین، با اشاره به پاسخ فدراسیون فوتبال درباره پرونده فساد در فوتبال که در کمیسیون اصل نود رسیدگی شده و انتقاداتی که این فدراسیون نسبت به گزارش مطرح کرده است گفت: صحبت های بسیاری در رابطه با این موضوع در کمیسیون انجام شد بنابراین فدراسیون فوتبال بهتر است به جای بیانیه دادن و انتقاد نسبت به گزارش کمیسیون اصل نود پاسخ های خود را به مراجع قضایی ارایه بدهد.

وی ادامه داد: آن زمانی که فدراسیون می بایست پاسخ های لازم را می داد این کار صورت نگرفت پس در آینده باید در قوه قضاییه پاسخگو باشد.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در ادامه در مورد آخرین مراحل رسیدگی به پرونده شکایت از برخی سفارتخانه ها در کمیسیون اصل نود اظهار داشت: ازبرخی سفارتخانه ها از جمله تایلند و قبرس به دلایل سیاسی،بازرگانی،اقتصادی و عملکرد آنان شکایاتی صورت گرفته است که همچنان در کمیسیون در حال رسیدگی است.

رییس کمیسیون اصل نود مجلس نهم با اشاره به اینکه اتمام رسیدگی به این پرونده در کمیسیون تا پایان مجلس نهم بعید به نظر می رسد ادامه داد: برای رسیدگی بهتر به این کمیسیون ضرورت دارد بازدیدهایی از سوی اعضای کمیسیون از آن سفارت خانه ها صورت گیرد بنابراین با توجه به اینکه مدت زمان زیادی تا پایان مجلس نهم باقی نمانده است بعید است این پرونده در مجلس نهم به اتمام برسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر