jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۲۰۹   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سه مرد که با همدستی اعضای یک باند خودروهای سرقتی رابا مدارک خودروی تصادفی فروخته و کلاهبرداری می‌کردند، دستگیر شدند.

به گزارش جام‌جم، اوایل اسفند امسال مردی با حضور در شعبه اول بازپرسی دادسرای ویژه سرقت تهران از مردی به اتهام فروش خودروی سرقتی زانتیا و کلاهبرداری میلیونی شکایت کرد.

شاکی در اظهاراتش به بازپرس نصرتی گفت: چند هفته پیش با مردی در یک نمایشگاه خودرو آشنا شدم که مدعی بود قصد دارد خودروی زانتیایی را بفروشد و چون نیاز به پول دارد، حاضر است با قیمت پایین‌تری با من معامله کند. بعد از خرید خودرو در حال رفتن به خانه بودم که ماموران پلیس، خودرو را متوقف و مرا به اتهام سرقت دستگیر کردند. در کلانتری متوجه شدم متهم با مدارک خودروی تصادفی، زانتیای سرقتی را به من فروخته و از من 50 میلیون تومان کلاهبرداری کرده است.

در ادامه تحقیقات مشخص شد متهم چند دستگاه خودروی سرقتی پژو، زانتیا، پرشیا و وانت را به این شیوه فروخته است.

متهمان فراری تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند تا این که چند روز پیش یک مرد مکانیک و یک دزد حرفه‌ای در این زمینه بازداشت شدند که تحقیقات از آنها نشان داد یک دزد حرفه‌ای به نام غلام، خودروها را سرقت می‌کرده است.

در ادامه تحقیقات یکی از همدستان این متهم که در فروش و سند نمره کردن خودروها نقش داشت، دو روز پیش دستگیر شد. جست‌وجو برای دستگیری سرکرده باند ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

براساس آخرین برنامه‌ها، روند تولید و كارآزمایی بالینی فاز3 واكسن تولید انستیتو فینلای كوبا با مشاركت انستیتو پاستور ایران، در كشورهای ایران و كوبا به‌خوبی پیش می‌رود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر