jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۲۰۹ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سه مرد که با همدستی اعضای یک باند خودروهای سرقتی رابا مدارک خودروی تصادفی فروخته و کلاهبرداری می‌کردند، دستگیر شدند.

به گزارش جام‌جم، اوایل اسفند امسال مردی با حضور در شعبه اول بازپرسی دادسرای ویژه سرقت تهران از مردی به اتهام فروش خودروی سرقتی زانتیا و کلاهبرداری میلیونی شکایت کرد.

شاکی در اظهاراتش به بازپرس نصرتی گفت: چند هفته پیش با مردی در یک نمایشگاه خودرو آشنا شدم که مدعی بود قصد دارد خودروی زانتیایی را بفروشد و چون نیاز به پول دارد، حاضر است با قیمت پایین‌تری با من معامله کند. بعد از خرید خودرو در حال رفتن به خانه بودم که ماموران پلیس، خودرو را متوقف و مرا به اتهام سرقت دستگیر کردند. در کلانتری متوجه شدم متهم با مدارک خودروی تصادفی، زانتیای سرقتی را به من فروخته و از من 50 میلیون تومان کلاهبرداری کرده است.

در ادامه تحقیقات مشخص شد متهم چند دستگاه خودروی سرقتی پژو، زانتیا، پرشیا و وانت را به این شیوه فروخته است.

متهمان فراری تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند تا این که چند روز پیش یک مرد مکانیک و یک دزد حرفه‌ای در این زمینه بازداشت شدند که تحقیقات از آنها نشان داد یک دزد حرفه‌ای به نام غلام، خودروها را سرقت می‌کرده است.

در ادامه تحقیقات یکی از همدستان این متهم که در فروش و سند نمره کردن خودروها نقش داشت، دو روز پیش دستگیر شد. جست‌وجو برای دستگیری سرکرده باند ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر