jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۱۴۷   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه مطلب خبرگزاری ایتارتاس به نقل از مهدی سنایی، سفیر کشورمان در مسکو مبنی بر گفت‌وگوی تهران و مسکو درباره ایجاد یک کانال کشتیرانی از دریای خزر به خلیج‌فارس را رد کرد.

به گزارش ایرنا، بخش دیپلماسی رسانه‌ای سفارت ایران در روسیه در این‌باره اعلام کرد: واقعیت این است که در جلسه سخنرانی آقای سنایی در دانشگاه دولتی سن‌پترزبورگ، دانشجویی سوالی را در مورد ایجاد کانال کشتیرانی از دریای خزر به خلیج‌فارس از سوی ایران مطرح کرد و سفیر کشورمان نیز در پاسخ گفت چنین موضوعی در حال بررسی است. براساس این گزارش، در این خصوص هیچ سوال یا اشاره‌ای به همکاری ایران و روسیه نشده بود. خبرگزاری ایتارتاس خبر خود را در این زمینه تصحیح کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر